آیفون تصویری تکنما

 

شرکت تکنما در سال 1380 به منظور تولید آیفون صوتی و آیفون تصویری آغاز بکار کرده است و با توجه به نیاز جامعه شروع به تولید انواع آیفون تصویری نموده است و تمامی پروسه تولید این آیفون در خود آن شرکت انجام می گیرد.

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 3


آیفون تصویری تکنما

 

شرکت تکنما در سال 1380 به منظور تولید آیفون صوتی و آیفون تصویری آغاز بکار کرده است و با توجه به نیاز جامعه شروع به تولید انواع آیفون تصویری نموده است و تمامی پروسه تولید این آیفون در خود آن شرکت انجام می گیرد.

بخش R&D یا تحقیق و توسعه شرکت تک نما با استفاده از دانش بروز و اتکا به مهندسین مجرب اقدام به طراحی در باز کن تصویری تکنما نموده است و با ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه همراه با قابلیتهای بروز در کنار خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی 36 ماهه سهم بسزایی از بازار ایران را در برگرفته است.

یکی از نکات مثبت در آیفون تصویری تکنما این است که تنها با 7 رشته سیم میتوانید اقدام به سیم کشی آیفون تصویری تکنما نمایید پس با خرید کابل آیفون تصویری 4 زوج می توانید هزینه ها را در کابل کشی به شکل قابل توجهی کاهش دهید.

 

قیمت دربازکن تصویری تکنما

 

آیفون تصویری تک نما در مقایسه با آیفون تصویری خارجی از قیمت پایین تری برخوردار است و شما میتوانید با همان سطح از امکانات نسبت به خرید آیفون تصویری ارزان اقدام نمایید.

آیفون تصویری تکنما براساس مدلها و امکانات گوناگون قیمت گذاری شده است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود آنها را انتخاب کنید و با توجه به استفاده از کابل چهار زوج در سیم کشی کل ساختمان و همچنین استفاده از پخش کننده تصویر به ازای هر 8 واحد، هزینه سیم کشی به صورت محسوسی کاهش میابد.

 

لیست قیمت آیفون تصویری تکنما 1403

 

لیست قیمت آیفون تصویری تکنما 1403

 

لیست قیمت آیفون تصویری تکنما دارای مجموعه ای از انواع مانیتورها و پنل های می باشد که با توجه به این لیست قیمت میتوانید نسبت به خرید آیفون تصویری اقدام کنید و در قسمت پایین در مورد امکانات و قابلیتهای انواع گوشی آیفون تصویری تکنما و پنل آیفون تصویری تکنما توضیحاتی داده شده که میتوانید مشاهده فرمایید.

 

انواع آیفون تصویری تک نما

 

آیفون تصویری تکنما دارای لیستی از انواع گوشی ها و پنل جلو درب می باشد که هر کدام بنا بر امکانات و قابلیتها می توانید آنها را انتخاب کنید که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

 • آیفون تصویری تکنما مدل D43 و D43M
   

 • آیفون تصویری تکنما مدل D70 و D70M
   

 • آیفون تصویری تکنما مدل C43 و C70
   

 • آیفون تصویری تکنما مدل C43M و C70M
   
 • آیفون تصویری تکنما مدل E43 و E70
   

 • آیفون تصویری تکنما مدل F10

 

آیفون تصویری تک نما D43

 

این مدل از گوشی یا مانیتور در دو مدل VDP-D43 و VDP-D43M تولید شده است که در هر دو مدل از صفحه نمایش 4.3 اینچ برخوردار است و از لحاظ ظاهری شبیه بهم هستند ولی قابلیتها و امکانات آنها با هم متفاوت است.

 

آیفون تصویری تک نما مدل D43 یک گوشی با طراحی زیبا و شیک است که علاوه بر مانیتور 4.3 اینچ رنگی، دارای کلید های لمسی جهت باز کردن درب، کنترل دوربین مدار بسته علاوه بر دوربین روی پنل جلو درب، ارتباط با واحد نگهبانی می باشد و ازطریق این گوشی در داخل واحد ساختمان میتوانید به جک پارکینگ فرمان دهید.

 

دربازکن تصویری تکنما VDP-D43

 

آیفون تصویری تک نما D43M 

 

آیفون تصویری تک نما مدل D43 M علاوه بر قابلیت هایی که در سری D43 گفته شد قابلیتهای اضافه تری از جمله قابلیت عکسبرداری تا 1000 تصویر و فیلمبرداری با کیفیت بالا با استفاده از کارت حافظه 32 گیگا بایت دارد و همچنین اتصال به 3 دوربین مدار بسته امکانی هست که میتوانید از صفحه نمایش 4.3 اینچی آن را کنترل نمایید.

 

دربازکن تصویری تکنما VDP-D43M حافظه دار

 

آیفون تصویری تک نما D70

 

آیفون تصویری تکنما مدل D70 یکی دیگر از محصولات شرکت آیفون تصویری تکنما می باشد که در دو مدل VDP-D70 و VDP-D70 M تولید شده است که هر دو از یک صفحه نمایش 7 اینچی با تصویر و وضوح بالا برخوردار است ولی از لحاظ قابلیت و امکانات با هم متفاوت هستند که در زیر به اشاره خواهیم کرد.

آیفون تصویری تک نما مدل D70 از یک گوشی با مانیتور 7 اینچ برخوردار است که همانند مدل آیفون تصویری تکنما مدل D43 دارای کلید های لمسی جهت باز کردن درب، ارتباط با نگهبانی و اتصال به دوربین دوم می باشد، همچنین از طریق این گوشی میتوانید فرمان جک پارکینگ را نیز از داخل واحد ساختمان صادر کنید.

 

قیمت آیفون تصویری تکنما VDP D70

 

قیمت آیفون تصویری تکنما VDP D70 به دلیل برخورداری از صفحه نمایش 7 اینچی و بزرگی ابعاد آن نسبت به آیفون تصویری تکنما D43 از قیمت بالاتری برخوردار است که این اختلاف قیمت را میتوان در حدود 450,000 تومان برآورد کرد، ولی این دو آیفون تصویری از جهت امکانات و ظاهر با هم فرق چندانی ندارند.

 

دربازکن تصویری تکنما VDP-D70

آیفون تصویری تک نما D70 M

 

آیفون تصویری تکنما مدل D70 M همانند مدل D70 از یک مانیتور 7 اینچی برخوردار است با این تفاوت که علاوه بر امکانات آیفون تصویری تکنما D70 امکانات بیشتری از قبیل قابلیت اتصال به 3 دوربین مدار بسته، امکان عکسبرداری تا 1000 عکس و همچنین فیلمبرداری با استفاده از کارت حافظه را دارد.

 

دربازکن تصویری تکنما VDP-D70M حافظه دار

 

آیفون تصویری تکنما حافظه دار سری C

 

آیفون تصویری تکنما سری C یک گوشی با طراحی به مراتب زیبا و چشم نوازتر به نسبت به آیفون تصویری تکنما سری D می باشد که نظر هر ببیننده ای را به خود جلب میکند و اگر به دنبال یک آیفون تصویری ارتباط داخلی دار هستید این مدل از گوشی می تواند نیاز شما را برطرف نماید.

آیفون تصویری تکنما سری C دارای دو مدل گوشی با مانیتورهای 4.3 اینچ و 7 اینچ می باشد که به مدل آیفون تصویری تکنما C43 و آیفون تصویری C70 شناخته می شود .

 

دربازکن تصویری تکنما VDCP-43TM, VDP-70TM

 

این مدل از گوشی به غیر از سایز صفحه نمایش از لحاظ امکانات و قابلیتها با هم تفاوتی ندارند و شما میتوانید بنا بر سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

لیست قابلیت ها وامکانات این مدل از گوشی ها شامل صفحه کلید لمسی زیبا و شیک، امکان ارتباط داخلی بین واحد ها با امکان نمایش شماره واحد تماس گیرنده، امکان تماس مستقیم با واحد نگهبانی، اتصال به دوربین مدار بسته، قابلیت فرمان به جک پارکینگ از درون واحد و قابلیت عکسبرداری که در این مدل میتوانید با نصب ماژول حافظه تصویر امکان ذخیره 2000 عکس را نیز داشته باشید.

 

آیفون تصویری تکنما مدل C43M و C70M

 

یکی دیگر از محصولاتی که به تازگی شرکت تکنما روانه بازار کرده است، آیفون تصویری تکنما مدل C43M  و C70M می باشد.

اضافه شدن حرف M در سری C محصولات تکنما نشانگر قابلیت جدید است که در ادامه به آن می پردازیم.

با نگاه به این محصول میتوان دریافت که مشخصات ظاهری با دیگر محصولات سری C تکنما تفاوتی ندارد ولی از لحاظ مشخصات فنی تغییرات بهینه ای در این مدل از گوشی ها حاصل شده است که امکان فیلم برداری و عکسبرداری را فراهم نمونده است، در این دو محصول هر گوشی می تواند از مراجعه کننده عکسبرداری و فیلم برداری نماید و در خود گوشی ذخیره کند و دیگر به خریداری ماژول حافظه تصویر به صورت جداگانه نیازی نیست.

 

آیفون تصویری تکنما مدل C43M و C70M

 

کاربرد دکمه های آیفون تصویری تکنما سری C

 

ارتباط داخلی
 

با استفاده از این قابلیت، میتوانید با باقی واحد ها تماس برقرار کنید، پس از لمس دکمه‌ی ( ارتباط داخلی آیفون تصویری تکنما ) ارتباط داخلی صفحه لمسی دستگاه از حالت کیبورد به صفحه شماره گیر عددی تبدیل میشود و پیغام "تماس با واحد ---" بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.

این قابلیت فقط در سری C آیفون تصویری های تکنما وجود دارد.
 

ارتباط مستقیم با نگهبانی
 

برای ارتباط مستقیم با نگهبانی کافی است بعد از برداشتن گوشی کلید ( ارتباط مستقیم با نگهبانی ) را لمس کرده و سپس میتوان به صورت کاملا محرمانه با نگهبان صحبت نمود.
این قابلیت در تمام سری های آیفون تصویری تکنما وجود دارد.

 

انتقال زنگ
 

قابلیت انتقال زنگ برای زمانی است که در منزل نیستید و نیاز میدانید که نگهبانی یا باقی واحد ها از آمدن کسی با خبر شوند، میتوانید با لمس دکمه ی انتقال زنگ آیفون تصویری تکنما ) از این قابلیت استفاده کنید.

 

ضبط و مشاهده عکس
 

با استفاده از این دکمه می توان در صورت نیاز از طریق دوربین از جلوی درب عکس گرفت، ابتدا باید دکمه ی ( دوربین آیفون تصویری تکنما ) را لمس کرد و سپس با لمس دکمه ی تصویر برداری آیفون تصویری تکنما ) عکس ذخیره میشود.

 

مشاهده دو دوربین
 

با استفاده از این قابلیت میتوان به صورت محرمانه و بدون اینکه صدا در پنل پخش شود دوربین پنل را مشاهده نمود.

برای استفاده از این قابلیت نیاز است که ابتدا گوشی برداشته شود و سپس دکمه ی ( ضبط و مشاهده عکس ) لمس شود که در ابتدا تصویر جلوی درب مشاهده میشود و با لمس دوباره ی دکمه، دوربین مداربسته ی دیگر نمایش خواهد داده شد.

 

تنظیم نوع ملودی
 

با لمس دکمه ی ( تنظیم نوع ملودی ) میتوان نوع زنگ آیفون تصویری را تغییر داد.

 

باز و بسته نمودن درب پارکینگ

با لمس و نگه داشتن 5 ثانیه‌ای دکمه‌ی ( باز و بسته نمودن درب پارکینگ  ) میتوان جک درب پارکینگ را باز کرد و برای بسته شدن نیز باید دکمه‌ی ( بستن درب پارکینگ آیفون تصویری تکنما ) 5 ثانیه نگه داشته شود.
 
حالت بی صدا یا حالت استراحت
 

با برداشتن گوشی و لمس دکمه‌ی ( حالت بی صدا یا حالت استراحت آیفون تصویری تنما ) میتوان به راحتی دستگاه را طوری تنظیم نمود که صدای زنگ قطع شود، به طور مثال شما نیاز به سکوت دارید و یا هنگام شب میتوان از این قابلیت استفاده نمود.

 

کاربرد دکمه های آیفون تصویری تکنما سری C

 

آیفون تصویری تکنما سری E

 

آیفون تصویری تکنما سری E یک مدل از گوشی لوکس با امکانات فراوان می باشد، در واقع آیفون تصویری سری E  مدلی از آیفون تصویری تکنما می باشد که بدون گوشی طراحی شده و شما بدون برداشتن گوشی می توانید صدا و تصویری فرد مورد نظر مشاهده کنید از این نظر ترکیبی از ظاهری لوکس و مدرن همراه با کیفیت صدا و تصویر عالی برای شما به ارمغان می اورد .

گوشی آیفون تصویری تکنما سری E در دو مدل آیفون تصویری تکنما E43 و آیفون تصویری تکنما E70  شناخته می شود که به ترتیب دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ و 7 اینچ می باشد که به غیر از تغییر در سایز صفحه نمایش از لحاظ امکانات با هم تفاوتی ندارند.

 

دربازکن تصویری تکنما VDP E43, VDP E70

 

آیفون تصویری تکنما سری E از لحاظ امکانات از قابلیتهای کاربردی برخوردار است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

لیست امکانات و قابلیت های آیفون تصویری تکنما سری E شامل ارتباط داخلی بین طبقات، قابلیت اتصال به سه دوربین مدار بسته، کلید های لمسی، فرمان جک پارکینگ از داخل واحد، قابلیت عکسبرداری با استفاده از نصب ماژول حافظه تصویر با امکان ذخیره عکس می باشد.

 

آیفون تصویری 10 اینچ تکنما مدل F10

 

آیفون تصویری تکنما مدل F10 لوکس ترین و گران ترین آیفون تصویری از شرکت تکنما به حساب می آید که دارای صفحه نمایش 10 اینچی تمام لمسی است که در کنار صفحه نمایش با کیفیت، دارای طراحی زیبا و بسیار باریکی است و دارای رابط گرافیکی بسیار قدرتمند و زیبا برای تنظیمات است.

در این مدل از گوشی شاهد تمام قابلیت هایی هستیم که در دیگر محصولات آیفون تصویری های تکنما موجود میباشد، پشتیبانی از 4 دوربین مجزا، قابلیت ذخیره 1000 عکس و فیلم در کارت حافظه، قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا 32 گیگابایت، ارتباط مسقیم با واحد نگهبانی و کلیه واحدها، قابلیت انتقال زنگ در زمانهای عدم حضور در منزل، کنترل درب پارکینگ و درب عابر رو، تنظیم صدای ملودی، تنظیم مشخصات نمایشگر، تنظیم ساعت و تاریخ، عیب یابی هوشمند، تنظیم شماره واحد و کد نگهبان و ...

با بررسی تمام نکات ذکر شده، F10 بهترین و کامل ترین آیفون تصویری از سوی شرکت تکنما است.

آیفون تصویری تکنما مدل F10

 

نمایندگی آیفون تکنما

 

شرکت آیفون تصویری تکنما در تمام نقط ایران دارای نمایندگی میباشد و شما میتوانید جهت دریافت خرید و خدمات به فروشگاه های معتبر که دارای نمایندگی رسمی میباشند مراجعه فرمایید. همچنین فروشگاه گردسوز با مناسب ترین قیمت، همراه با تخفیفات ویژه تلاش میکند تا به بهترین نحو خدمات مورد نظر را برای شما مشتریان عزیز فراهم نماید.

این شرکت با داشتن 3 سال گارانتی برای تمامی محصولات خود اطمینان خاطر را جهت خرید آیفون تصویری فراهم نموده است، همچنین محصولات تکنما دارای پشتیبانی مناسبی میباشد که در صورت ایجاد مشکل میتوانید از خدمات تکنما استفاده نمایید.

برای خرید آیفون تصویری بصورت آنلاین می توانید با مراجعه به سایت گردسوز از اخرین اطلاعات و قیمتها اطلاع حاصل نمایید.