شرکت تکنما در سال 1380 به منظور تولید آیفون صوتی و آیفون تصویری آغاز بکار کرده است و با توجه به نیاز جامعه شروع به تولید انواع آیفون تصویری نموده است و تمامی پروسه تولید این آیفون در خود آن شرکت انجام می گیرد.

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 3


آیفون تصویری تکنما

 

شرکت تکنما در سال 1380 به منظور تولید آیفون صوتی و آیفون تصویری آغاز بکار کرده است و با توجه به نیاز جامعه شروع به تولید انواع آیفون تصویری نموده است و تمامی پروسه تولید این آیفون در خود آن شرکت انجام می گیرد.

بخش R&D یا تحقیق و توسعه شرکت تک نما با استفاده از دانش بروز و اتکا به مهندسین مجرب اقدام به طراحی در باز کن تصویری تکنما نموده است و با ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه همراه با قابلیتهای بروز در کنار خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی 36 ماهه سهم بسزایی از بازار ایران را در برگرفته است.

یکی از نکات مثبت در آیفون تصویری تکنما این است که تنها با 7 رشته سیم میتوانید اقدام به سیم کشی آیفون تصویری تکنما نمایید پس با خرید کابل آیفون تصویری 4 زوج می توانید هزینه ها را در کابل کشی به شکل قابل توجهی کاهش دهید.

 

قیمت آیفون تصویری تکنما

 

آیفون تصویری تک نما در مقایسه با آیفون تصویری خارجی از قیمت پایین تری برخوردار است و شما میتوانید با همان سطح از امکانات نسبت به خرید آیفون تصویری ارزان اقدام نمایید.

آیفون تصویری تکنما براساس مدلها و امکانات گوناگون قیمت گذاری شده است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود آنها را انتخاب کنید و با توجه به استفاده از کابل چهار زوج در سیم کشی کل ساختمان و همچنین استفاده از پخش کننده تصویر به ازای هر 8 واحد، هزینه سیم کشی به صورت محسوسی کاهش میابد.

 

لیست قیمت آیفون تک نما

 

لیست قیمت آیفون تصویری تکنما

 

لیست قیمت آیفون تصویری تکنما دارای مجموعه ای از انواع مانیتورها و پنل های می باشد که با توجه به این لیست قیمت میتوانید نسبت به خرید آیفون تصویری اقدام کنید و در قسمت پایین در مورد امکانات و قابلیتهای انواع گوشی آیفون تصویری تکنما و پنل آیفون تصویری تکنما توضیحاتی داده شده که میتوانید مشاهده فرمایید.

 

انواع آیفون تصویری تک نما

 

آیفون تصویری تکنما دارای لیستی از انواع گوشی ها و پنل جلو درب می باشد که هر کدام بنا بر امکانات و قابلیتها می توانید آنها را انتخاب کنید که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

  • آیفون تصویری تکنما مدل D43 و D43M

 

  • آیفون تصویری تکنما مدل D70 و D70M

 

  • آیفون تصویری تکنما مدل C43 و C70

 

  • آیفون تصویری تکنما مدل E43 و E70

 

 

آیفون تصویری تک نما D43

 

این مدل از گوشی یا مانیتور در دو مدل VDP-D43 و VDP-D43M تولید شده است که در هر دو مدل از صفحه نمایش 4.3 اینچ برخوردار است و از لحاظ ظاهری شبیه بهم هستند ولی قابلیتها و امکانات آنها با هم متفاوت است.

 

آیفون تصویری تک نما مدل D43 یک گوشی با طراحی زیبا و شیک است که علاوه بر مانیتور 4.3 اینچ رنگی، دارای کلید های لمسی جهت باز کردن درب، کنترل دوربین مدار بسته علاوه بر دوربین روی پنل جلو درب، ارتباط با واحد نگهبانی می باشد و ازطریق این گوشی در داخل واحد ساختمان میتوانید به جک پارکینگ فرمان دهید.

 

آیفون تصویری تک نما D43 M

 

آیفون تصویری تک نما D43 M 

 

آیفون تصویری تک نما مدل D43 M علاوه بر قابلیت هایی که در سری D43 گفته شد قابلیتهای اضافه تری از جمله قابلیت عکسبرداری تا 1000 تصویر و فیلمبرداری با کیفیت بالا با استفاده از کارت حافظه 32 گیگا بایت دارد و همچنین اتصال به 3 دوربین مدار بسته امکانی هست که میتوانید از صفحه نمایش 4.3 اینچی آن را کنترل نمایید.

 

آیفون تصویری تک نما D43 M

 

آیفون تصویری تک نما D70

 

آیفون تصویری تکنما مدل D70 یکی دیگر از محصولات شرکت آیفون تصویری تکنما می باشد که در دو مدل VDP-D70 و VDP-D70 M تولید شده است که هر دو از یک صفحه نمایش 7 اینچی با تصویر و وضوح بالا برخوردار است ولی از لحاظ قابلیت و امکانات با هم متفاوت هستند که در زیر به اشاره خواهیم کرد .

آیفون تصویری تک نما مدل D70 از یک گوشی با مانیتور 7 اینچ برخوردار است که همانند مدل آیفون تصویری تکنما مدل D43 دارای کلید های لمسی جهت باز کردن درب، ارتباط با نگهبانی و اتصال به دوربین دوم می باشد، همچنین از طریق این گوشی میتوانید فرمان جک پارکینگ را نیز از داخل واحد ساختمان صادر کنید .

آیفون تصویری تک نما D70

آیفون تصویری تک نما D70 M

 

آیفون تصویری تکنما مدل D70 M همانند مدل D70 از یک مانیتور 7 اینچی برخوردار است با این تفاوت که علاوه بر امکانات آیفون تصویری تکنما D70 امکانات بیشتری از قبیل قابلیت اتصال به 3 دوربین مدار بسته، امکان عکسبرداری تا 1000 عکس و همچنین فیلمبرداری با استفاده از کارت حافظه را دارد.

 

آیفون تصویری تک نما D70 M

 

آیفون تصویری تکنما حافظه دار سری C

 

آیفون تصویری تکنما سری C یک گوشی با طراحی به مراتب زیبا و چشم نوازتر به نسبت به آیفون تصویری تکنما سری D می باشد که نظر هر ببیننده ای را به خود جلب میکند و اگر به دنبال یک آیفون تصویری ارتباط داخلی دار هستید این مدل از گوشی می تواند نیاز شما را برطرف نماید.

آیفون تصویری تکنما سری C دارای دو مدل گوشی با مانیتورهای 4.3 اینچ و 7 اینچ می باشد که به مدل آیفون تصویری تکنما C43 و آیفون تصویری C70 شناخته می شود .

 

آیفون تصویری تکنما حافظه دار سری C

 

این مدل از گوشی به غیر از سایز صفحه نمایش از لحاظ امکانات و قابلیتها با هم تفاوتی ندارند و شما میتوانید بنا بر سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

لیست قابلیت ها وامکانات این مدل از گوشی ها شامل صفحه کلید لمسی زیبا و شیک، امکان ارتباط داخلی بین واحد ها با امکان نمایش شماره واحد تماس گیرنده، امکان تماس مستقیم با واحد نگهبانی، اتصال به دوربین مدار بسته، قابلیت فرمان به جک پارکینگ از درون واحد و قابلیت عکسبرداری که در این مدل میتوانید با نصب ماژول حافظه تصویر امکان ذخیره 2000 عکس را نیز داشته باشید.

 

آیفون تصویری تکنما سری E

 

آیفون تصویری تکنما سری E یک مدل از گوشی لوکس با امکانات فراوان می باشد، در واقع آیفون تصویری سری E  مدلی از آیفون تصویری تکنما می باشد که بدون گوشی طراحی شده و شما بدون برداشتن گوشی می توانید صدا و تصویری فرد مورد نظر مشاهده کنید از این نظر ترکیبی از ظاهری لوکس و مدرن همراه با کیفیت صدا و تصویر عالی برای شما به ارمغان می اورد .

گوشی آیفون تصویری تکنما سری E در دو مدل آیفون تصویری تکنما E43 و آیفون تصویری تکنما E70  شناخته می شود که به ترتیب دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ و 7 اینچ می باشد که به غیر از تغییر در سایز صفحه نمایش از لحاظ امکانات با هم تفاوتی ندارند.

 

آیفون تصویری تکنما سری E

 

آیفون تصویری تکنما سری E از لحاظ امکانات از قابلیتهای کاربردی برخوردار است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد .

لیست امکانات و قابلیت های آیفون تصویری تکنما سری E شامل ارتباط داخلی بین طبقات، قابلیت اتصال به سه دوربین مدار بسته، کلید های لمسی، فرمان جک پارکینگ از داخل واحد، قابلیت عکسبرداری با استفاده از نصب ماژول حافظه تصویر با امکان ذخیره عکس می باشد.

برای خرید آیفون تصویری بصورت آنلاین می توانید با مراجعه به سایت گردسوز از اخرین اطلاعات و قیمتها اطلاع حاصل نمایید.