آیفون تصویری کالیوز

 

شرکت کالیوز ابتدا در سال 1380 با راه اندازی تلفن های رومیزی اغاز بکار کرد و در سال 1387 با بهره گیری از نیروهای متخصص و همچنین تحقیق و توسعه توانستند با راه اندازی خط تولید ایفون های تصویری وارد عرصه این بازار شوند

 

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 2


ایفون تصویری کالیوز

 

آیفون تصویری را میتوان یکی از اصلی ترین محصولات شرکت کالیوز نامید که علاوه بر این محصول در زمینه لامپ های LED , چراغ های دیواری و پرژکتور فعالیت دارند . 

 

شرکت آیفون تصویری کالیوز ابتدا در سال 1380 با راه اندازی تلفن های رومیزی اغاز بکار کرد و در سال 1387 با بهره گیری از نیروهای متخصص و همچنین تحقیق و توسعه توانستند با راه اندازی خط تولید ایفون های تصویری وارد عرصه این بازار شوند

از ویژگی های ایفون تصویری کالیوز میتوان به کیفیت بالای تصویر و امکانات بروز و کاربردی همچون امکان فیلمبرداری وعکسبرداری ، اتصال به درب پارکینگ و یا اسانسور ، قابلیت کارتی پنل و امکانات بسیاری دیگر که در قسمتهای بعدی در معرفی گوشی ها و پنل ها ی شرکت کالیوز به ان اشاره خواهیم کرد که به نسبت این امکانات از قیمت مناسب تری نسبت به رقبا برخوردار است و این خود نکته بسیار مهمی جهت خرید ایفون تصویری می باشد .

شرکت کالیوز با استقرار واحد کنترل کیفیت در ایستگاه های مختلف خط تولید اقدام به تست محصولات در تمام مراحل تولید میکنند تا محصولی با کیفیت و بدون کمترین خطا تولید نمایند .

به منظور خدمات دهی مناسب و و پاسخ گویی سریع به مصرف کنندگان که محصولات انها دچار خرابی شده است شرکت کالیوز بخش call center را راه اندازی کرده است تا همگان بتوانند از طریق ارسال پیامک و نوشتن اسم و فامیل در سامانه 10005858 اقدام نمایند تا پرسنل خدمات پس از فروش با ارسال کنندگان پیامک تماس گرفته و با بیش از 300 سرویس کار در سراسر کشور در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع ایراد محصولات اقدام نمایند.

لیست قیمت آیفون تصویری کالیوز

 

مشخصات و قابلیت های پنل و گوشی های ایفون تصویری کالیوز

 

شرکت کالیوز ایفون تصویری تولید شده خود را با امکانات گوناگونی روانه بازار کرده هست و شما میتوانید بر حسب نیاز و بودجه خود اقدام به خرید ان کنید.

پنل جلو درب در دو مدل نفیس و اکسترا که هر کدام قابلیت های مخصوص خود دارد و همچنین گوشی های داخل واحد دارای مدل های مختلف و در بعضی مدل ها دارای قالب و ظاهری یکسان ولی از ویژگی های متفاوتی برخوردارهستند که در زیر در مورد مشخصات دقیق تر ان ها اشاره خواهیم کرد .

 پنل ایفون تصویری کالیوز  

 

پنل بیرونی ایفون تصویری کالیوز دارای دوربینی با کیفیت تصویری کاملا شفاف و بدون برفک وهمچنین دید درشب عالی میباشد. پنل ایفون تصویری کالیوز مدل نفیس یکی از مدل های تولید شده میباشد که علاوه بر زیبایی دارای دوربینی باکیفیت و با بیشترین زاویه چرخش در دو نوع ساده و تگدار ارائه می شود در مدل تگدار شما میتوانید با تعریف تگ بر روی پنل بیرونی ایفون تصویری بدون نیاز به کلید و با نشان دادن تگ به پنل بیرونی که بصورت بخشی باریکی در پایین پنل تعبیه شده است درب را باز نمایید . 

 

پنل های نفیس کاملا ضد اب با درجه حفاظت IP 65 و دارای دزدگیر میباشد .

آیفون تصویری کالیوز مدل AX 

 

این مدل گوشی یکی از ساده ترین مانیتورها از لحاظ امکانات و جزو آیفون تصویری ارزان میباشد از مشخصات آیفون تصویری کالیوز مدل AX میتوان به  مانیتور 4.3 اینچ رنگی با وضوح بالا اشاره کرد .صفحه کلید لمسی و ضد خش ان از دیگر ویژگی ان است همچنین امکانات ان شامل اتصال به جک پارکینگ و یا اتصال به اسانسور و امکان اتصال به دو درب میباشد.

 

اگر بدنبال خرید ایفون تصویری ارزان و باکیفیت و با امکانات معمولی هستید مانیتور 4.3 اینچ مدل AX میتواند گزینه مناسبی باشد . 

آیفون تصویری کالیوز مدل MT 

 

این مدل گوشی از لحاظ ظاهری کاملا شبیه مدل AX میباشد ولی از لحاظ امکانات ، امکانات بیشتری نسبت به مدل AX دارد . از قابلیت های آیفون تصویری کالیوز مدل MT میتوان به امکان فیلمبرداری و عکسبرداری به صورت اتومات و دستی ، ارتباط داخلی بین طبقات ، اتصال به جک پارکینگ و یا اسانسور ، اتصال به دوربین دوم ، امکان باز کردن دو درب اشاره کرد .

آیفون تصویری کالیوز K70 

 

گوشی مدل K70 به نسبت مدل های AX وMT از صفحه نمایش به مراتب بزرگتری برخوردار است مانیتور 7 اینچ ان حس بهتری به شما میدهد و دارای صفحه لمسی و تصویری با کیفیت و وضوح بالا میباشد امکانات آیفون تصویری کالیوز K70 شامل امکان اتصال به 4 دوربین (2عدد برای پنل و 2 عدد برای دوربین مدار بسته ) ، قابلیت فیلمبرداری و عکسبرداری بصورت اتومات و دستی،امکان باز کردن جک پارکینگی و یا اتصال به اسانسور، 16 ملودی زنگ متنوع و امکان ارتباط داخلی بین واحدها میباشد و با فشار دکمه های تعبیه شده در کنار گوشی می توانید به منو و تنظیمات گوشی دسترسی داشته باشید .

 

آیفون تصویری کالیوزK77 

 

آیفون تصویری کالیوزK77  از پرامکانات ترین گوشی آیفون تصویری کالیوز است و از صفحه نمایش 7 اینچ  با وضوح بالا برخوردار است .

ظاهر و طراحی آیفون تصویری کالیوز مدل K77 شبیه به آیفون تصویری کالیوز K70  می باشد با این تفاوت که تمام تنظیمات ومنوها بر روی صفحه نمایش (اسکرین)  وجود دارد و بصورت لمسی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید .

آیفون تصویری کالیوزK77 همانطور که گفته شد از پرامکانات ترین گوشی های آیفون تصویری کالیوز می باشد وامکانات آن شامل اتصال به 6 دوربین ( 2 پنل و 4 دوربین مدار بسته ) ، اتصال به جک پارکینگ یا فراخوانی آسانسور به طبقه مورد نظر ، امکان نمایش همزمان تصویر بر روی مانیتور گوشی و تلویزیون ، فیلم  برداری اتوماتیک در زمانبندی مشخص ، امکان ارتباط داخلی بین واحدها  و امکان اتصال به روشنایی ساختمان می باشد .

آیفون تصویری کالیوز K77