سیم کابل آرین ابهر یکی از بهترین سیم و کابل‌ موجود در فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز است. کیفیت فوق‌العاده بالای این سیم‌ها و کابل‌ها موجب استقبال بی‌نظیر فعالان حوزه برق از این کابل‌ها و سیم‌ها شده است.

کیفیت سیم و کابل به کاررفته در صنایع و تجهیزات متفاوت به کارکنان و تکنسین‌ها اجازه می‌دهد، با آرامش خیال نسبت به راه‌اندازی سیستم‌های موردنظر وارد عمل شوند. امروزه، در اکثر مکان‌های تجاری و منازل مسکونی از این کابل‌ها استفاده می‌شود. چرا که سیم‌ها و کابل‌هایی که از مقاومت بالایی برخوردار نیستند، جهت استفاده در این فضاها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند.

آلیاژهای به کاررفته در این اقلام، نه تنها جریان الکتریسیته را به بهترین شکل ممکن به دستگاه‌ها و تجهیزات موردنیاز شما هدایت می‌کند، بلکه این تجهیزات ارتباط سالم و بدون نقص با دستگاه‌هایی که به واسطه این کابل‌ها به انرژی برق متصل شده‌اند را نیز مهیا می‌کنند.

در صورتی که سیم‌ و کابل‌ مورداستفاده در سیستم برقی شما، دچار اختلال شوند، هزینه‌ای که جهت رفع اشکالات پیش آمده صرف خواهید کرد، به مراتب از هزینه خریداری سیم و کابل آرین ابهر گزاف تر است.

استفاده از سیم‌ها و کابل‌های با کیفیت این قابلیت را به سیستم الکترونیکی شما می‌افزاید که در صورت بروز کوچک‌ترین اختلال یا اتصالی در مدارهای موجود دستگاه معیوب را به سادگی از شبکه‌مدار خارج کنید. به این ترتیب یک دستگاه معیوب تمام مدار شما را با خود به نابودی می‌کشاند.

 

 سیم و کابل آرین ابهر

 

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. این شرکت در شهرستان ابهر در فضایی به مساحت ۲۰۰۰۰ هزار مترمربع مشغول به فعالیت است. کیفیت بالای این کابل‌ها، موجب شده است که صادرات این کابل‌ها به کشور‌های اروپایی و آسیایی با استقبال گسترده‌ای مواجه شود.

شرکت سیم وکابل آرین  موفق به دریافت گواهینامه‌های معتبر از پژوهشگاه‌های نیرو، سازمان استاندارد، وزارت صنایع و توانیر شده است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این شرکت پرآوازه ایرانی می‌پردازیم.

  • سیم‌های افشان
  • سیم‌های مفتولی
  • کابل‌های افشان
  • کابل جوش
  • کابل‌های مفتولی
  • کابل‌های آلومینیومی
  • کابل‌های زوجی
  • کابل‌های خود نگهدار

کابل‌های افشان آرین ابهر

 

در ساختمان سیم و کابل‌های افشان آرین ابهر از تعدادی رشته استفاده‌شده است. با توجه به موارد استفاده و ویژگی‌های موردنیاز در فضا کابل‌هایی با ۲، ۳، ۴ و ۵ رشته در اختیار مصرف‌کنندگان گذاشته‌شده است. مقاومت کابل‌های آرین ابهر بر اساس تعداد رشته‌های به کاررفته در تهیه این کابل‌ها متفاوت است. این ویژگی این کابل‌ها را جهت استفاده در فضاهای متفاوت بسیار مناسب کرده‌است.

کابل‌های افشان به صورت قرقره و در متراژهای ۱۰۰۰ متری به فروش می‌رسند. در تولید این کابل‌ها از مس آنیل شده استفاده‌شده است. در روکش این تجهیزات از پی وی سی استفاده می‌شود. غالباً از کابل‌های افشان آرین ابهر جهت انتقال انرژی به دستگاه‌های الکترونیک با تنش بالا استفاده می‌شود. این کابل‌ها غالباً به منظور استفاده در لوازم اداری و آشپزخانه مانند، یخچال، لباسشویی، ظرف‌شویی، فر توکار، دستگاه چرخ‌گوشت، سیستم‌های ایمنی و غیره به کار می‌روند.

 

لیست قیمت سیم و کابل آرین ابهر

 لیست قیمت محصولات آرین ابهر شامل سیم های افشان ازسیم 0.5×1 تا  70×1 و کابل ها از سایز 0.75×2 تا 25×5 می باشد که در زیر میتوانید آن را مشاهده کنید. جهت کسب  اطلاعات بیشتر در خصوص خرید سیم و کابل  به سایت گردسوز  مراجعه کنید یا از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس با ما راهنمایی‌های موردنظر خود را به‌ دست آورید.

اهمیت استفاده از سیم و کابل آرین ابهر

 

تولیدکنندگان سیم‌ها و کابل‌های آرین ابهر با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم، تجهیزاتی مرغوب را در اختیار تکنسین‌ها قرار داده‌اند. این تجهیزات با رنگ‌بندی‌های استاندارد و مقاومت‌های مناسب در راستای انتقال جریان الکتریسیته به یاری تکنسین‌های برق آمده‌اند. فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز با در نظر گرفتن تمام این ویژگی‌ها این کابل‌ها در سبد خرید خود جای داده‌است. رنگ‌بندی و استاندارد‌های موجود در این کابل‌ها امنیت بالایی را برای مصرف‌کنندگان به همراه داشته است.

جهت اطلاع از قیمتها و دیگر محصولات سیم و کابل آرین ابهر می توانید به سایت گردسوز مراجعه فرمایید .