سیم و کابل آرین ابهر

 

سیم و کابل آرین ابهر یکی از بهترین سیم و کابل‌ موجود در فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز است، کیفیت فوق‌العاده بالای این سیم‌ ها و کابل‌ ها موجب استقبال بی‌نظیر فعالان حوزه برق از این کابل‌ ها و سیم‌ ها شده است.

توضیحات بیشتر


سیم و کابل آرین ابهر

 

سیم و کابل آرین ابهر یکی از بهترین سیم و کابل‌ موجود در فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز است، کیفیت فوق‌العاده بالای این سیم‌ ها و کابل‌ ها موجب استقبال بی‌نظیر فعالان حوزه برق از این کابل‌ ها و سیم‌ ها شده است.

کیفیت سیم و کابل به کاررفته در صنایع و تجهیزات متفاوت به کارکنان و تکنسین‌ها اجازه می‌دهد، با آرامش خیال نسبت به راه‌اندازی سیستم‌های مورد نظر وارد عمل شوند.
امروزه، در اکثر مکان‌های تجاری و منازل مسکونی از این کابل‌ ها استفاده می‌شود، چرا که سیم‌ ها و کابل‌ هایی که از مقاومت بالایی برخوردار نیستند، جهت استفاده در این فضاها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند.

آلیاژهای به کار رفته در این اقلام، نه تنها جریان الکتریسیته را به بهترین شکل ممکن به دستگاه‌ ها و تجهیزات مورد نیاز شما هدایت می‌کند، بلکه این تجهیزات ارتباط سالم و بدون نقص با دستگاه‌هایی که به واسطه این کابل‌ ها به انرژی برق متصل شده‌اند را نیز مهیا می‌کنند.

در صورتی که سیم‌ و کابل‌ مورد استفاده در سیستم برقی شما، دچار اختلال شوند، هزینه‌ای که جهت رفع اشکالات پیش آمده صرف خواهید کرد، به مراتب از هزینه خریداری سیم و کابل آرین ابهر گزاف تر است.

استفاده از سیم‌ ها و کابل‌ های با کیفیت این قابلیت را به سیستم الکترونیکی شما می‌افزاید که در صورت بروز کوچکترین اختلال یا اتصالی در مدارهای موجود دستگاه معیوب را به سادگی از شبکه‌ مدار خارج کنید، به این ترتیب یک دستگاه معیوب تمام مدار شما را با خود به نابودی می‌کشاند.

این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است و در شهرستان ابهر در فضایی به مساحت ۲۰۰۰۰ هزار متر مربع مشغول به فعالیت است.

کیفیت بالای این کابل‌ ها موجب شده است که صادرات این کابل‌ ها به کشور‌های اروپایی و آسیایی با استقبال گسترده‌ای مواجه شود.

شرکت سیم وکابل آرین  موفق به دریافت گواهینامه‌های معتبر از پژوهشگاه‌های نیرو، سازمان استاندارد، وزارت صنایع و توانیر شده است. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این شرکت پرآوازه ایرانی می‌پردازیم.

 

 • سیم‌ افشان
   
 • سیم‌ مفتولی
   
 • کابل‌ افشان
   
 • کابل جوش
   
 • کابل‌ مفتولی
   
 • کابل‌ آلومینیومی
   
 • کابل‌ زوجی
   
 • کابل‌ خود نگهدار

 

کابل افشان آرین ابهر

 

در ساختمان سیم و کابل‌ های افشان آرین ابهر از تعدادی رشته استفاده‌ شده است. با توجه به موارد استفاده و ویژگی‌های مورد نیاز در فضا کابل‌ هایی با ۲، ۳، ۴ و ۵ رشته در اختیار مصرف‌کنندگان گذاشته‌ شده است. مقاومت کابل‌ های آرین ابهر بر اساس تعداد رشته‌های به کار رفته در تهیه این کابل‌ ها متفاوت است. این ویژگی این کابل‌ ها را جهت استفاده در فضاهای متفاوت بسیار مناسب کرده‌ است.

کابل‌ های افشان به صورت قرقره و در متراژهای ۱۰۰۰ متری به فروش می‌رسند، در تولید این کابل‌ ها از مس آنیل شده استفاده‌ شده است. در روکش این تجهیزات از پی وی سی استفاده می‌شود، غالباً از کابل‌ های افشان آرین ابهر جهت انتقال انرژی به دستگاه‌های الکترونیک با تنش بالا استفاده می‌شود، این کابل‌ ها غالباً به منظور استفاده در لوازم اداری و آشپزخانه مانند، یخچال، لباسشویی، ظرف‌شویی، فر توکار، دستگاه چرخ‌ گوشت، سیستم‌های ایمنی و غیره به کار می‌روند.

 

لیست قیمت 1401 سیم و کابل آرین ابهر

 

 لیست قیمت 1401 محصولات آرین ابهر شامل سیم های افشان ازسیم 0.5×1 تا 70×1 و کابل ها از سایز 0.75×2 تا 25×5 می باشد که در زیر میتوانید آن را مشاهده کنید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید سیم و کابل به سایت گردسوز مراجعه کنید یا از طریق اطلاعات مندرج در صفحه تماس با ما راهنمایی‌های مورد نظر خود را به‌ دست آورید.

 

مزایای سیم و کابل آرین ابهر

 

تولیدکنندگان سیم و کابل آرین ابهر با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم، تجهیزاتی مرغوب را در اختیار تکنسین‌ها قرار داده‌اند، این تجهیزات با رنگ‌بندی‌های استاندارد و مقاومت‌های مناسب در راستای انتقال جریان الکتریسیته به یاری تکنسین‌های برق آمده‌اند. فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز با در نظر گرفتن تمام این ویژگی‌ها این کابل‌ ها در سبد خرید خود جای داده‌ است. رنگ‌بندی و استاندارد‌های موجود در این کابل‌ ها امنیت بالایی را برای مصرف‌ کنندگان به همراه داشته است.

جهت اطلاع از قیمتها و دیگر محصولات سیم و کابل آرین ابهر می توانید به سایت گردسوز مراجعه فرمایید.