شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی گردسوز
 

کاربر گرامی ضمن تشکر و قدردانی از شما بابت اینکه فروشگاه اینترنتی گردسوز را برای خرید خود انتخاب کردهَ‌ایید.

خواهشمند است موارد زیر را قبل از خرید و استفاده از خدمات سایت گردسوز مطالعه و تایید فرمایید:

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه فروشگاه اینترنتی گردسوز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می‌باشد.

لازم به ذکر است هر گونه تغییرات و قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سایت گردسوز در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده و خرید شما از سایت به معنی پذیرش این تغییرات و قوانین می باشد.

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم تحویل گیرنده درج کرده است و اقدام به ثبت سفارش و هرگونه خدمات در فروشگاه گردسوز کرده است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی گردسوز استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد، شما موافقت میکنید که فروشگاه گردسوز به صورت الکترونیکی از طریق سرویس پیام کوتاه یا پست الکترونیکی و یا دیگر سرویس های الکترونیکی به درخواست شما پاسخ می‌دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته می‌باشد، به استثناء تعطیلات رسمی و عمومی که در ایران تعیین شده است و کلیه سفارش های ثبت شده در روز های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

کلیه سفارش های ثبت شده در سایت گردسوز بعد از ارسال کد پیگیری 5 رقمی از طریق پیامک در صف پردازش قرار میگیرند، فروشگاه اینترنتی گردسوز همواره سعی در بروزرسانی موجودی کالا و قیمت آن را دارد ولی با توجه به نوسانات قیمت در بعضی موارد ممکن است حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، موجودی کالا یا قیمت آن دچار تغییر شود.

لذا فروشگاه گردسوز در صورت نپذیرفتن مشتری نسبت به تغییرات قیمت یا اتمام موجودی کالای انتخاب شده، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش را محفوظ دارد.

همچنین مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند، و در صورت تغییر قیمت کالا به دلیل نوسانات قیمت ارز و یا تغییر لحظه ای قیمت برخی از کالا ها، مشتری میتواند با هماهنگی واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی گردسوز نسبت به واریز ماالتفاوت وجه کالا اقدام نموده و سفارش خود را نهایی کند.

لازم به ذکر است، در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مانند اتمام موجودی کالا، تغییر قیمت و یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده توسط مشتری طی 24 الی 48 ساعت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد.
 

ارسال کالا

1- سفارشات تهران از طریق پیک ارسال خواهد شد.

2- سفارشات با حجم زیاد از طریق سواری،وانت بار و یا باربری ارسال خواهد شد.

3- سفارشاتی که پیش از ساعت 12 ظهر ثبت شوند در طی 24 ساعت ارسال خواهد شد)به غیر از پنجشنبه و روزهای تعطیل(

4- سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند در طی 48 ساعت بعد ارسال خواهد شد.

5- پس از ثبت سفارش توسط کاربر جهت هماهنگی زمان و مکان تحویل کالا تماس حاصل خواهد شد.

6- هزینه ارسال پیک موتور در محدوده شرق تهران ) از شمال به اتوبان رسالت، از غرب به اتوبان امام علی، از شرق به اتوبان باقری و از جنوب به خیابان دماوند( از مبلغ سه میلیون تومان به بالا بصورت رایگان و در خارج از محدوده و خریدهای پایین تر از سه میلیون تومان بنا به مسافت،هزینه آن در زیر فاکتور محاسبه خواهد شد.

7- مناطقی از تهران که شامل ارسال پیک موتوری نمیباشد)شهریار-شهرری-اسلامشهر-کهریزک-تهرانسر-جاده کرج-چیتگر-سوهانک-دریاچه خلیج فارس-لشگرک-خاوران و مناطق حومه تهران(ارسال آن از طریق سواری و یا وانت بار خواهد بود.

 

روش های پرداخت

 

پرداخت در محل

بعد از ثبت نهایی سفارش امکان انتخاب گزینه پرداخت در محل با در نظر گرفتن شرایط سفارش وجود دارد.

در صورت انتخاب این روش، شما میتوانید مبلغ فاکتور خود را در هنگام تحویل سفارش با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید، همچنین میتوانید بعد از رویت سفارش مبلغ فاکتور خود را از طریق کارت به کارت نیز پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است در صورتی که سفارش شما مشمول شرایط زیر باشد امکان پرداخت در محل را نخواهید داشت و کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

 

روش های پرداخت - مواردی که شامل امکان پرداخت در محل نمی باشد

 

پرداخت آنلاین

بعد از ثبت نهایی سفارش می توانید با انتخاب گزینه پرداخت آنلاین وارد درگاه اینترنتی شوید و اطلاعات خود را وارد نمایید.

برای پرداخت آنلاین نیازمند موارد زیر هستید:

  • شماره کارت: (شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت)
  • رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز یکبار مصرف) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • CVV2: یک کد 4 یا 3 رقمی است که روی کارت بانکی درج شده است و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا: تاریخ انقضاء کارت بانکی بر روی کارت بانکی حک شده است و در صورتی که تاریخ انقضاء روی کارت وجود نداشته باشد میتوانید از بانک مبدا استعلام نمایید.

 

شرایط بازگشت کالا
 

مشتریان عزیز می توانند تحت شرایط زیر نسبت به مرجوع کردن و یا تعویض کالاهایی که مشمول مهلت 7 روز بازگشت کالا می باشند اقدام نمایند.

ایراد فنی یا نقص کالا: در صورتی که کالای خریداری شده در زمان تحویل ایراد و یا اشکال فنی و ظاهری داشته باشد در صورت احراز آن توسط کارشناسان فروشگاه و یا تامین کننده کالا قابل برگشت می باشند.

مغایرت کالا: در صورتی که کالای خریداری شده با عکس و یا مشخصات فنی کالا مغایرت داشته باشد،شما میتوانید با فروشگاه تماس گرفته و نسبت به تعویض و یا مرجوع کالا اقدام نمایید.لازم به ذکر است ملاک مغایرت کالا مشخصات فنی و فیزیکی کالا میباشد و رنگ کالا ملاک مغایرت نمیباشد.

تغییر نظر مشتری: در صورت تغییر نظر و یا انصراف از خرید در صورتی که کالای مورد نظر شما در گروه کالاهای مشمول بازگشت کالا باشد،می توانید بعد ازتماس با فروشگاه جهت هماهنگی نسبت به مرجوع و یا تعویض کالای خود اقدام نمایید.

تعویض کالا: در صورت جابجایی و یا تعویض کالا مشتریان عزیز میتوانند در صورتی که کالای مورد نظر در گروه کالاهای مشمول بازگشت کالا باشد ظرف مدت 7 روز اقدام نمایند و در صورتی که کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد بهای کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

لازم به ذکر است تمامی کالاهای مشمول بازگشت کالا باید در بسته بندی اصلی کارخانه و فاقد خط و خش باشند.

 

کالاهایی که مشمول بازگشت کالا میباشند
 

گروه کالاهای لوله و اتصالات و لوازم ارت که در آنها صحت کالا و سلامت فیزیکی در هنگام تحویل کالا به مشتری اهمیت دارد، مشمول مهلت 7 روز بازگشت کالا نمی باشند.اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت می باشند  و همچنین در گروه سیم و کابل فقط سیم ها و کابلهایی که بصورت کلاف 100 متری باشند مشمول مهلت بازگشت می باشند

الباقی گروه های کالا در صورتی که شرایط بازگشت کالا را داشته باشند،مشمول مهلت 7روزه بازگشت کالا می باشند.

شرایط ارسال کالا از طرف مشتری

مشتریان عزیز پیش از ارسال کالا حتما با فروشگاه هماهنگی های لازم را انجام دهند و حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام نمایند

جهت تماس میتوانید با شماره های فروشگاه در قسمت تماس با ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه 9-18 و پنج شنبه 9-13 تماس حاصل فرمایید.

پس از پذیرش کالا طی 48 ساعت کاری نتیجه تست به مشتری اعلام خواهد شد.در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر72ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 

هزینه های ارسال کالا از طرف مشتری
 

در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت کالا توسط کارشناسان فروشگاه و یا تامیین کننده کالا هزینه های ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.

اگر ایراد فنی،مغایرت فنی و یا فیزیکی و یا آسیب دیدگی ظاهری کاملا مورد تایید کارشناسان فروشگاه قرار گیرد،هزینه های ارسال کالا به عهده فروشگاه میباشد.

پرداخت هزینه پست و یا پیک به حساب مشتری منوط به رویت قبض پستی و یا قبض پیک با مهر شرکت پست و یا مهر شرکت حمل و نقل می باشد.
 

تضمین اصالت کالا
 

فروشگاه اینترنتی گردسوز تنها با شرکت ها و کارخانجات معتبر بصورت مستقیم و بدون واسطه همکاری میکند و تنها با تامین کننده هایی همکاری می کند که از بابت کیفیت محصول و گارانتی آن اطمینان داشته باشد.به همین دلیل مشتریان عزیز میتوانند اطمینان حاصل نمایند که کالاهایی که در وب سایت گردسوز مشاهده می نمایند از پیش با دقت بررسی شده و قرار گرفتن آن در فروشگاه به منزله تضمین اصل بودن کالا میباشد.
   

روش های دریافت کالا
 

دریافت حضوری

کاربران محترم میتوانند پس از تکمیل فرایند خرید با مراجعه به فروشگاه به آدرستهران نو-خیابان دماوند-ایستگاه ابوریحان-کوچه فراهانی-پلاک3( بصورت حضوری کالای مورد نظر خود را دریافت نمایند.

ارسال از طریق پیک)تهران(

برای استفاده از این روش بعد از طی کردن فرایند خرید در قسمت نحوه ارسال،گزینه ارسال کالا از طریق پیک را انتخاب نمایید.

برای اطلاع از نحوه ارسال و هزینه آن روی ارسال کالا کلیک نمایید.

پست:

بعد از طی کردن پروسه خرید در قسمت نحوه ارسال، گزینه ارسال از طریق پست  را انتخاب نمایید.

باربری و سواری:

برای سفارشات با حجم زیاد از گزینه باربری و سواری استفاده خواهد شد،که گزینه سواری و یا وانت برای شهرتهران و حومه میباشد وگزینه باربری برای ارسال شهرستان ها استفاده خواهد شد که بعد از طی کردن پروسه خرید در قسمت نحوه ارسال ، گزینه باربری و یا سواری را انتخاب نمایید

گارانتی

گارانتی مشمول محصولاتی است که دارای کارت گارانتی،تاریخ انقضا یا تاریخ تولید و همچنین مدت زمان گارانتی باشد که بر روی محصول درج شده و یا در فاکتور فروش قید شده باشد.

و کالاهایی که نیاز به تایید کارشناس شرکت تامین کننده محصول باشد جهت تعویض و یا تعمیر و بررسی ان مشمول مهلت تست خواهند شد

 

محصولاتی که مشمول گارانتی نمیباشند:
 

 -دارا بودن عیوب فیزیکی)نظیر شکستگی،تغییر شکل فیزکی محصول وغیره(

 -نصب نادرست و استفاده نامناسب محصول

 -مخدوش بودن کارت گارانتی

 -عیوب فنی که در اثر نوسانات برق به وجود آمده باشد.

 -خسارات ناشی از حمل و نقل نا مناسب و انبارش نا صحیح  که  توسط  مصرف کننده صورت گرفته باشد

 

ساعات کاری فروشگاه گردسوز

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح تا17:30 

پنجشنبه 9 صبح تا 13

تلفن: 02177918430 | 02177921363

موبایل: 09197793671