سیم و کابل مشهد

 

سیم و کابل از جمله کالا هایی هستند که کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارند، در واقع این کالا ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و کاربردهای گوناگونی دارند. شرکت سیم و کابل مشهد از جمله شرکت هایی است که تولید انواع محصولات سیم و کابل با قیمتی مناسب و به صرفه را ارائه می کند.

توضیحات بیشتر


سیم و کابل مشهد

 

سیم و کابل از جمله کالا هایی هستند که کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارند، در واقع این کالا ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و کاربردهای گوناگونی دارند. شرکت سیم و کابل مشهد از جمله شرکت هایی است که تولید انواع محصولات سیم و کابل با قیمتی مناسب و به صرفه را ارائه می کند.

در واقع فعالیت‌ های این شرکت در زمینه تولید سیم‌ ها و کابل به کمک تیمی از افراد متخصص و با تجربه صورت گرفته است، افرادی که در این شرکت مشغول به فعالیت هستند، با استفاده از دانش روز دنیا و تلاش و پشتکار مستمر، موفق به اخذ علامت استاندارد ملی یعنی ISIRI شده‌اند.

این شرکت دفتر و نمایندگی‌های بسیاری در مشهد و تهران دارد، گستردگی و تنوع محصولات تولیدی آن، سبب فروش بالای محصولات این شرکت شده است، در مقاله پیش رو در مورد انواع محصولات تولید شده در این شرکت و قیمت آنها، اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شرکت صنایع سیم و کابل مشهد فعالیت‌های خود در زمینه تولید انواع متنوع سیم و کابل را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرده است. این شرکت با تلاش شبانه روزی و به کمک نیروی متخصص و حرفه‌ای که برای تولید انواع سیم و کابل به کار گرفته است، موفق به دریافت جوایز متعدد در زمینه استاندارد شده است.

آزمایشگاه‌ها و بخش‌های R&D در این کارخانه، به کمک به روزترین دانش دنیا، تست‌های مختلفی را برای آزمودن کیفیت سیم و کابل‌ها طراحی کرده اند، بنابراین از این طریق به بهبود کیفیت و کارایی محصولات کمک شایانی کرده اند.

این شرکت در سال ۱۳۹۵ موفق به کسب عنوان بهترین مرکز تحقیق و توسعه کشور شد و لوح تقدیر مربوط به حوزه را دریافت کرد، همچنین این شرکت در سال ۹۵ عنوان بهترین صادر کننده و واحد نمونه در کشور را کسب کرد که افتخار بزرگی در زمینه تولید است.

کسب عنوان واحد نمونه صنعتی در سال ۱۳۹۴ و همچنین کارآفرین برتر در همین سال و سال ۹۳ از دیگر افتخارات این شرکت تولیدی است.

شرکت سیم و کابل مشهد صادرات خود را از سال ۹۳ آغاز کرد و به منظور جلب مشتریان خارجی به استاندارندهای بین المللی نظیر IEC, VDE, BSDIN ,  و JTS دست یافت.

به منظور اطلاع از لیست قیمت محصولات می‌توانید به سایت گردسوز مراجعه کنید.

 

لیست قیمت 1403 سیم و کابل مشهد

 

 

معرفی محصولات تولیدی در شرکت سیم و کابل مشهد

 

این شرکت خدمات گسترده‌ای در زمینه تولید و ارائه محصولات سیمی و کابل با کیفیت ارائه می‌دهد، برخی از محصولات شرکت سیم و کابل مشهد به شرح زیر است:

 

سیم ساختمانی

 

سیم‌های ساختمانی خود به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 

سیم مفتولی

 

سیم مفتولی

 

سیم‌های هادی و چند مفتولی، سیم‌هایی از جنس مس هستند که در محل‌های خشک مورد استفاده قرار می‌گیرند، در واقع از چنین سیم‌هایی برای سیم کشی بخش داخلی و فرمان‌های الکتریکی استفاده می‌شود.

 

سیم قابل انعطاف

 

سیم قابل انعطاف

 

این سیم‌ از جنس مس تابیده‌ شده هستند و نام سیم های افشان معروف میباشد، از این مدل سیم‌ها در مدارهای روشنایی و فرمان‌های الکتریکی استفاده می‌شود، استفاده از این سیم‌ها به صورت مستقیم و در زیر دیوارها مجاز نیست.

 

سیم و کابل تخت

 

سیم‌ ها و کابل‌ های تخت شامل موارد زیر هستند:

 

 • سیم نایلون
   
 • کابل کیسه ایی
   
 • کابل تخت
   
 • کابل های کولر

 

سیم و کابل تخت

 

کلیه سیم‌ها و کابل‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، در دفتر فروش سیم و کابل مشهد یا نمایندگی سیم و کابل مشهد در تهران، قابل سفارش هستند، این گونه سیم‌ها و کابل‌ها از جنس مس ساخته می‌شوند و در محل‌هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد قابل استفاده‌اند، استفاده از آنها در دماهای بالا مجاز نیست.

 

سیم و کابل مخابراتی، تلفنی و شبکه

 

 •  سیم‌های تلفنی و رانژه
   
 • سیم‌های تلفنی و آیفونی
   
 •  دوبل هوایی
   
 • کابل مخابراتی هوایی با عایق و روکش PE
   
 • کابل مخابراتی هوایی مهاردار یا عایق
   
 • کابل شبکه

 

سیم و کابل مخابراتی تلفنی شبکه

 

سیم و کابل‌های مخابراتی بصورت زوجی و در دو نوع هوایی و زمینی تولید می شود و شما میتوانید لیست قیمت 1403 کابل های مخابراتی را در زیر مشاهده فرمایید.

در این دسته از طریق نمایندگی سیم و کابل مشهد در تهران قابل سفارش هستند، در واقع نمایندگی سیم و کابل مشهد، لیست قیمت‌های مربوط به این محصولات را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

کابل‌های شبکه از جنس مس خالص هستند که با روکشی از جنس PVC عایق شده اند و در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند.

 

 کابل کواکسیال و فرکانس رادیویی

 

 •  کابل کواکسیال  JISC۳۵۰۱ 
   
 •  کابل کواکسیال RG series

 

کابل کواکسیال و فرکانس رادیویی

 

در واقع این کابل‌ها از مس یا آلیاژ مس تولید شده اند و عایق آنها فوم پلی اتیلن سبک است، برای اتصال آنتن رادیو و تلویزیون و ارسال سیگنال‌های رادیویی و همچنین مصارف عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند، نمایندگی سیم و کابل مشهد در تهران اطلاعات مورد نیاز شما در مورد کابل‌های رادیویی در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

کابل کنترل و ابزار دقیق

 

 • کابل قابل انعطاف شیلد دار
   
 • کابل ابزار دقیق آرموردار
   
 • کابل ابزار دقیق
   
 • کابل کنترل قابل انعطاف
   
 • کابل کنترل غیرقابل انعطاف

 

کابل کنترل و ابزار دقیق

 

این گونه سیم‌ها و کابل‌ ها از جنس مس نرم شده هستند و عایقی از جنس پی وی سی دارند، نمایندگی سیم و کابل مشهد سفارش‌های مربوط به این محصولات را قبول می‌کند، در ضمن این شرکت گارانتی مشخصی برای محصولات در نظر گرفته است.

 

سیم و کابل خودرویی

 

 • سیم خودرویی AVS
   
 • سیم خودرویی ISO۶۷۲۲
   
 • کابل شیلد دار T2
   
 • کابل شیلد دار AVSS

 

به طور کلی کابل‌های خودرو معمولاً از جنس مس نرم و تابیده‌ شده هستند، این سیم‌ها بسیار نازک هستند و در مصارف خودرویی کاربرد دارند.

 

کابل جوش

 

کابل جوش

 

شامل کابل جوش NBR است، این نوع کابل‌ها نیز از طریق دفتر فروش سیم و کابل مشهد، با نازل‌ترین قیمت‌ها قابل تهیه هستند. اگرچه قیمت سیم و کابل مشهد بسیار مناسب است، اما به شما اطمینان می‌دهیم که از مواد اولیه مرغوب در ساخت این محصولات استفاده‌شده است.

 

 کابل شبکه هوایی و کابل خودنگهدار

 

 •  ACSR
   
 • کابل خودنگهدار

 

کابل شبکه هوایی و کابل خودنگهدار

 

کابل‌های خودنگهدار خود در انواع مختلفی مانند دو سیمه، سه سیمه، چهار سیمه، پنج سیمه و شش سیمه تهیه و تولید می‌شوند و به طور کلی کابل‌ های خودنگهدار از آلومینیوم تابیده‌ شده تولید می‌شوند، عایق این گونه کابل‌ها پلی اتیلن کراسیلینگ است.

این کابل‌ها برای اتصالات مدارهای روشنایی و فرمان‌های الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

 • سیم مسی سخت
   
 • هادی هوایی

 

سیم مسی سخت و هادی هوایی

 

سیم‌های هادی هوایی نیز از جنس مس تهیه می‌شوند و معمولاً برای ولتاژهای پایین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همانطور که مشخص است شرکت سیم و کابل مشهد سیم‌ها و کابل‌ها را در انواع بسیار متنوعی تولید می‌کند و به بازار ارائه می‌کندT به همین جهت مشورت با دفتر فروش سیم و کابل مشهد یا مراجعه به سایت گردسوز، برای اطلاع از قیمت سیم و کابل مشهد مفید خواهد بود.