در فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز با در نظر گرفتن نیازهای متفاوت ساختمان سازها ، صنعتگران و متخصصان عرصه های تولید و تجهیز کالاهای الکتریکی،مجموعه بسیار کاملی از سیم ها و کابل ها در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

با توجه به استقبال بسیار بالای کاربران از محصولات فروشگاه،بر آن شدم که مقاله ای در خصوص آشنایی کاربران با کابل آنتن  و انواع آن از جمله کابل آنتن صادراتی،قیمت کابل آنتن صادراتی،قیمت کابل آنتن ماهواره کرمان و بهترین کابل ریسیور ارائه دهیم.در این مقاله مشخصات کابل کواکسیال کرمان صادراتی را به شما معرفی می کنیم.

کابل آنتن

کابل آنتن معمولا از پرفروش ترین کالاهای موجود در زمینه انتقال تصویر و ارسال سیگنال های رادیویی می باشد.این نوع کابل از چند رشته سیم مسی تشکیل شده است و عموما کابل آنتن را با عنوان کابل کواکسیال می شناسند.ساختمان این نوع کابل دارای چند لایه می باشد که بخش مرکزی آن از یک رشته سیم مفتول مسی به همراه یک عایق نرم از جنس فوم پلی اتیلن سبک که در دور مفتول مس قرار دارد تشکیل شده است و در روی عایق فومی از چند رشته سیم مس بافته شده قرار گرفته و در آخراز یک عایق PVC برای حفاظت از آن ها استفاده می شود،البته این را هم باید اشاره کرد که بعضی شرکت های تولیدی کابل آنتن از یک لایه اضافه فویل نیز در ساختمان کابل آنتن استفاده می کنند.

انواع کابل آنتن

کابل آنتن از لحاظ ساختاری و کیفیت مواد بکاررفته در تولید آن  با هم متفاوت هستند ، معمولا کابل آنتن با مشخصات  فنی 3C از ساختار ضعیف تری به نسبت کابل های 4.5C برخوردار است.علت ارزانی این نوع کابل ها نیز به دلیل کیفیت آن است کمااینکه کابل هایی با مشخصات 4.5C نیز وجود دارند که در ظاهر مشخصات درستی دارند و ممکن است آن کیفیتی که شما انتظار دارید را نداشته باشد،پس انتخاب یک کابل آنتن مناسب و مرغوب نیاز به شناخت برندهایی است که در این زمینه اقدام به  تولید کابل آنتن مرغوب می کنند که ما در اینجا شما را با کابل آنتن با کیفیت و مناسب آشنا خواهیم کرد.

کیفیت کابل آنتن کاملا بستگی به نوع جنس مس  بکار رفته و عایق آن دارد که قطعا استفاده از مس مفتول با خلوص بالا و استفاده از مواد PVC مرغوب می تواند کیفییت کابل آنتن را تضمین نماید.پس دقت در انتخاب نوع کابل آنتن که دارای این ویژگی ها باشداز اهمیت بالایی برخوردار است.بعضا دیده شده شرکت هایی با استفاده از رو کش مس به جای مغزی مس و یا مس ناخالص و نا مرغوب در ساخت کابل وهمچنین عایق نامناسب استفاده میکنند و با قیمت پایین شروع به فروش کابل آنتن کرده اند که استفاده از آن قطعا باعث انتقال کیفیت پایین تصویر و قطعی در محل هایی که دارای خم شدگی است می شود.

کابل آنتن صادراتی(اصل) با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت یکی ازبهترین کابل های آنتن موجود دربازار می باشد که در ادامه به مشخصات و ویژگی های آن اشاره خواهیم کرد.

کابل کواکسیال کرمان صادراتی

کابل کواکسیال کرمان صادراتی با مشخصات فنی 4.5C.2V شناخته می شود و مقاومت این کابل 75 اهم است و از روکش پی وی سی در ساخت آن استفاده شده است.این کابل ها از مفتول مسی با خلوص بالا تهیه شده اند و دارای شیلد می باشد، به همین دلیل کابل های کرمان صادراتی بهترین کابل ریسیور و آنتن به شمار می روند.

در ساخت این کابل از یک مغذی مسی به قطر 1 استفاده می شود که با روکشی از فوم پلی اتیلن پوشانده می شود.در ساخت این کابل از مس خالص استفاده می شود،همین موضوع کیفیت کابل آنتن صادراتی کرمان را به عنوان بهترین کابل آنتن زبانزد کرده است.

کابل آنتن صادراتی که بهترین کابل ریسیور محسوب می شود،جهت مصارف خانگی بسیار ایده آل است و سیگنال های تلویزیون و ماهواره را به خوبی پوشش می دهد.تقریبا تمام دامنه های فرکانس توسط این ریسیور دریافت می شود.اگر به دنبال قیمت کابل آنتن ماهواره کرمان هستید می توانید به فروشگاه اینترنتی گردسوز و به سایت gerdsooze.com مراجعه کنید.

مزایای کابل آنتن کرمان صادراتی

واحد فروش کابل آنتن کرمان صادراتی به صورت کلاف است و امکان سفارش های کوچک و بزرگ در فروشگاه اینترنتی گردسوز امکان پذیر است.مزیت هایی که سبب شده است محصول تا این اندازه محبوب باشد به شرح زیر است:

-75 اهم:

-پشتیبانی از دامنه های فرکانسی مختلف:کابل به عنوان بهترین کابل ریسیور عمل کرده و انواع سیگنال های ارسالی توسط مراکز مختلف را دریافت می کند.

-مقرون به صرفه و اقتصادی:قیمت هایی که جهت خرید کابل آنتن کرمان صادراتی در بازار وجود دارد بسیار مناسب است و اگر از سایت گردسوز نسبت به خرید اقدام کنید،حتی قیمت های ارزان تری را می یابید و با این تضمین که کابل آنتن کرمان صادراتی اصل را خریداری خواهید کرد.

-انعطاف پذیری بالا:این نوع کابل بدلیل نرمی مناسب در محل هایی که دارای خم شدگی می باشد براحتی انعطاف پذیر استو در طول زمان در همان محل ها دچار قطعی نمی شود.

قیمت کابل آنتن صادراتی

در این فروشگاه با در نظر گرفتن کیفیت اقلام الکتریکی انواع سیم و کابل را از بهترین برندها برگزیده ایم و در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار داده ایم.قیمت کابل آنتن ماهواره کرمان موجود در فروشگاه بسیار مقرون به صرفه است.قیمت کابل آنتن کرمان صادراتی در فروشگاه لوازم برقی و کالاهای ساختمانی گردسوز تنها در مقابل پرداخت 358000 تومان در اختیار مشتریان گذاشته می شود.