استابلایزر ساکو

 

شرکت ساکو با نام ژرفا نور پویا فعالیت خود را در دهه 50 با تولید انواع ترانسفورماتور، سیستم های برق اظطراری، مبدل های ولتاژ، ترانس های اتوماتیک، استابلایزر و محافظ های ولتاژ خانگی و صنعتی و انواع UPS آغاز به کار کرد و جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر به مشتریان در سال 1390 این شرکت را به ثبت رسانید.

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 2


استابلایزر ساکو

 

شرکت ژرفا نور پویا با بیش از یک دهه فعالیت در زمیه‌ی تولید انواع ترانسفورماتور، سیستم های برق اظطراری، مبدل های ولتاژ، ترانس های اتوماتیک، استابلایزر و محافظ های ولتاژ خانگی و صنعتی و انواع UPS یکی از با سابقه ترین شرکت ها در این زمینه محسوب می‌شود.

تولیدات این شرکت در عرصه ی محصولات حفاظتی و یو پی اس با نام تجاری ساکو می‌باشد، یکی از محصولات پر کاربرد شرکت ساکو، استابلایزر و ترانس اتوماتیک است که در انواع تک فاز و سه فاز تولید و عرضه میشود که در زیر به انواع آن اشاره خواهیم کرد.

 

استابلایزر ساکو

 

انواع استابلایزر و ترانس اتوماتیک ساکو

 

دسته بندی این شرکت علاوه بر تکفاز و سه فاز بودن به دو صورت دیواری و زمینی تقسیم میشود، ترانس اتوماتیک این شرکت از نوع رله ای میباشد، که دارای آمپر های مختلف جهت استفاده در منازل و دیگر تجهیزات الکتریکی مناسب است، همچنین در مورد استابلایزر های این شرکت، مدل های سروو موتور و بدون چشمک دیگر گزینه های محصولات این شرکت میباشند که برای تجهیزات و دستگاه های حساس و دقیق بسیار گزینه ی مناسبی هستند.

در سبد محصولات شرکت ساکو شاهد تنوع بسیار محصولات هستیم به طوری که با توجه به مصرف و نیاز خود میتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید، این شرکت در تازه ترین تولیدات خود انواع مختلفی از ترانس اتوماتیک ساکو و استابلایزر ساکو را به سبد محصولات خود اضافه کرده است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

 • استابلایزر سروو موتور دیواری سری SWVR
   

 • استابلایزر تک فاز بدون چشمک سری STB
   

 • استابلایزر سه فاز سری STB بدون چشمک
   

 • استابلایزر سه فاز سروو موتور سری 3P-STB-ECO
   

 • استابلایزر سه فاز سروو موتور سری 3P-STB-PLUS
   

 • ترانس رله‌ ای اتوماتیک زمینی سری AVR
   

 • ترانس رله ای اتوماتیک دیواری سری WVR
   

 • ترانس رله ای تک فاز رومیزی سری اکونومی

 

انواع استابلایزر ساکو

 

برند ساکو در بخش استابلایزر، انواع مختلفی ازاستابلایزر های بدون چشمک و سروو موتوری را استفاده کرده است که شامل موارد زیر میباشند که در ادامه در مورد هر یک از آن ها توضیح خواهیم داد.
 

 • استابلایزر سروو موتور دیواری سری SWVR
   

 • استابلایزر تک فاز بدون چشمک سری STB
   

 • استابلایزر سه فاز سری STB بدون چشمک
   

 • استابلایزر سه فاز سروو موتور سری 3P-STB-ECO
   

 • استابلایزر سه فاز سروو موتور سری 3P-STB-PLUS

 

استابلایزر سروو موتور دیواری سری SWVR

 

نصب این مدل از استابلایزر سروو موتوری ساکو سری SWVR به صورت دیواری بوده و در دو مدل 10 کیلو ولت آمپر و 12 کیلو ولت آمپر تولید شده است، تحمل جریان مدل 10 کیلو ولت آمپر، 36 آمپر میباشد و مدل دوازده کیلو ولت آمپر 43 آمپر است، این دو مدل برای وسایل حساس و لوازم آزمایشگاهی و همچنین دستگاه های سلار و لیزر گزینه ی مناسبی میباشد که بنابر ظرفیت دستگاه ها میتوانید یکی از این دو مدل را جهت خرید استابلایزر ساکو انتخاب نمایید.

 

استابلایزر ساکو سری STB بدون چشمک

 

ساکو در سری STB بدون چشمک در دو مدل تک فاز و سه فاز در سبد محصولات خود اضافه کرده است که با استفاده از تکنولوژی خاصی که در این مدل به کار رفته است جریان و ولتاژ خروجی این سری از استابلایزر به صورت کاملا پیوسته میباشد و بار بدون وجود شوک های لحظه ای و چشمک های کوتاه در اختیار دستگاه مصرف کننده قرار میگیرد، با توجه به این ویژگی راندمان این مدل از دستگاه ها بسیار بالا بوده (بیشتر از 98 درصد) و تلفات حرارتی ناچیزی دارند که این امر موجب افزایش طول عمر قطعات این مدل از استابلایزر ساکو میشود.

استابلایزر های بدون چشمک سری STB تک فاز در چهار مدل شامل STB-5500 - STB-8000 - STB-10000 - STB-15000 میباشد که به ترتیب دارای تحمل جریان از 20 آمپر تا 54 آمپر را دارند.

استابلایزر های بدون چشمک سری STB سه فاز نیز در چهار مدل طراحی و ساخته شده‌اند که شامل STB-3P 30000 - STB-3P 22500 - STB-3P 16500 -  STB-3P 45000 میباشند که به ترتیب دارای تحمل جریان در هر فاز از 20 * 3 تا 54 * 3 است، دقت خروجی این مدل از دستگاه ها به نسبت فاز به نول 7 درصد میباشد که این نشان از دقت بالا در این مدل از استابلایزر ها میباشد.

 

 

ترانس اتوماتیک ساکو

 

همانطور که اشاره شد ترانس برق ساکو یکی از محصولات این شرکت میباشد که ترانس های رله‌ای اتوماتیک زمینی سری AVR و دیواری سری WVR و رومیزی سری ECO جزء این دسته بندی محسوب میشود.

 

ترانس رله ای اتوماتیک زمینی سری AVR 

 

ساختار این مدل از ترانس اتوماتیک از نوع رله ای و به صورت تک‌فاز میباشد، جریان نامی سری AVR در رنج 10 آمپر در دو مدل طراحی و ساخته شده است که با کد AVR-SACO-2KVA مشخص میشود و به ترتیب برای یخچال و فریزر - لوازم صوتی و تصویری مناسب میباشد.

مدل AVR-SACO-3KVA با جریان نامی 12 آمپر یکی دیگر از مدل های این سری میباشد که برای ماشین لباسشویی و ظرفشویی گزینه‌ی مناسبی است، همچنین سری AVR-SACO-5KVA با تحمل جریان 17 آمپر از دیگر محصولات سری AVR میباشد که برای مصارف اداری و لوازم پر مصرف تر و محیط های که فاقد کولر گازی میباشند مناسب است.

شرکت ساکو در سری AVR یکی از مدل های پر مصرف و پر کاربرد با ظرفیت 8 کیلو ولت را در نظر گرفته است که با تحمل جریان 27 آمپر گزینه ی مناسبی برای منازل مسکونی بدون کولر گازی یا تنها برای یک مصرف کننده مانند کولر گازی گزینه ی مناسبی محسوب میشود.

در آخر، از سری تولیدات این شرکت مدل AVR-SACO-10KVA با تحمل جریان 35 آمپر، آخرین محصول سری AVR میباشد که برای منازل و دفاتر و مصرف کننده هایی که با این رنج آمپر همخوانی دارد بسیار گزینه‌‌ی مناسبی است.

نوع نصب ترانس اتوماتیک ساکو سری AVR به صورت زمینی میباشد و با توجه به ابعاد مناسب فضای کمتری را اشغال میکند.

 

ترانس رله ای اتوماتیک دیواری سری WVR

 

ساختار این مدل از ترانس اتوماتیک همانند سری AVR از نوع رله ای و به صورت تک فاز میباشد، در تولیدات این سری از ترانس ساکو شاهد دو مدل میباشیم که مدل WVR-SACO-10KVA با تحمل جریان 36 آمپر برای منازل و محیط های اداری و لوازم  پر مصرف مناسب میباشد همچنین مدل 15 کیلو ولت آمپر آخرین مدل از سری WVR میباشد که با جریان نامی 54 آمپر گزینه ی بسیار مناسبی برای منازل و محیط های اداری همراه با کولر گازی میباشد.

همچنین این دو مدل با قابلیت نصب بر روی دیوار فضای کمتری را در محیط اشغال میکند و از این نظر دست شما را برای نصب در هر مکانی باز گذاشته است.

 

ترانس رله ای تک فاز رومیزی سری اکونومی
 

ساکو به تازگی دو مدل اقتصادی از ترانس اتوماتیک را به تولیدات خود اضافه کرده است که همانند سری AVR و سری WVR از نوع رله‌ای میباشد و در دسته بندی تک فاز قرار میگیرد، این دو مدل با کد های TVR-SACO-5KVA-ECO SERIES و TVR-SACO-10KVA-ECO SERIES با ظرفیت های به ترتیب 5 کیلو ولت آمپر و 10 کیلو ولت آمپر در سبد محصولات شرکت ساکو قرار گرفته است.

تحمل جریان نوع 5KVA سری اقتصادی 15 آمپر میباشد و تحمل جریان مدل 10KVA سری اقتصادی نیز 32 آمپر است، از مزایای این دو مدل قیمت اقتصادی و به صرفه ی آن میباشد و میتوانید این دو مدل را به صورت رو میزی نصب نمایید.

 

 

 

 

استابلایزر تک فاز و سه فار

 

استابلایزرهای تک فاز و سه فاز هر دو وظیفه تأمین ولتاژ پایدار برای بارهای الکتریکی را دارند، اما این دو نوع استابلایزر تفاوت‌هایی در تعداد فازهایی که قابلیت پشتیبانی میکنند دارند، استابلایزرهای تک فاز برای استفاده در محیط‌های خانگی و کوچک مناسب میباشد که تا حداکثر تحمل جریان 60 آمپر را پشتیبانی میکند و این در حالی است که استابلایزرهای سه فاز برای استفاده در صنایع بزرگ و سیستم‌ های سه فاز مناسب هستند که قابلیت تحمل جریان 60 در هر فاز را دارد، قاعدتا قیمت استابلایزرهای تک فاز به نسبت استابلایزر سه فاز، از قیمت پایین تری برخوردار هستند، استابلایزر تک فاز ساکو از نظر تحمل جریان دارای انواع مختلفی میباشد که از رنج آمپری به ترتیب 10 آمپر، 15 آمپر، 25 آمپر، 32 آمپر، 40 آمپر و 60 آمپر تولید و عرضه میشود.

استابلایزر سه فاز ساکو از نظر تحمل جریان نیز دارای رنج آمپری مختلفی میباشد که به ترتیب از 30 آمپر،40 آمپر و 60 آمپر در سبد محصولات شرکت ساکو قرار گرفته است 

 

استابلایزر ساکو

 

قیمت استابلایزر

 

استابلایزر ها به دلیل ظرفیت، ولتاژ ورودی و خروجی و نوع کارکرد میتوانند قیمت های متفاوتی داشته باشند که در ادامه نگاهی به عواملی که میتواند روی قیمت استابلایزر تاثیر داشته باشد می‌اندازیم.
 

ظرفیت (قدرت): ظرفیت یا قدرت استابلایزر، حداکثر بار قابل تأمین توسط آن را مشخص می‌کند و استابلایزرهای با قدرت بالاتر معمولاً قیمت بیشتری نسبت به استابلایزرهای با قدرت کمتر دارند. 
 

نوع ولتاژ ورودی و خروجی: استابلایزرها می‌توانند برای ورودی و خروجی‌های مختلفی طراحی شوند، مانند ورودی و خروجی تک فاز یا سه فاز. استابلایزرهایی که برای ولتاژ ورودی و خروجی پیچیده‌تر طراحی شده‌اند، قیمت بیشتری دارند. 
 

دقت و پایداری: استابلایزرها با دقت و پایداری بالاتر معمولاً قیمت بیشتری دارند. دقت بالاتر به معنای توانایی استابلایزر در کنترل دقیق ولتاژ خروجی است و پایداری بالاتر به معنای توانایی استابلایزر در حفظ ولتاژ خروجی در شرایط تغییرات بار و شبکه است. 
 

ویژگی‌های خاص: استابلایزرها ممکن است ویژگی‌های خاصی داشته باشند، مانند حفاظت در برابر نوسانات فرکانس، حفاظت در برابر ولتاژ بالا یا پایین، حفاظت در برابر نوسانات واریاپل، صفحه نمایش دیجیتال و قابلیت اتصال به سیستم‌های کنترلی. این ویژگی‌ها می‌توانند قیمت استابلایزر را افزایش دهند.
 

کیفیت ساخت و قابلیت اطمینان: استابلایزرهای با کیفیت ساخت بالا و قابلیت اطمینان بیشتر، معمولاً قیمت بالاتری دارند، این امر به دلیل استفاده از مواد با کیفیت، فناوری پیشرفته، و بررسی و تست دقیق‌تر در فرآیند تولید استابلایزر است.

 

استابلایزر ساکو

 

لیست قیمت استابلایزر ساکو 1403

 

لیست قیمت استابلایزر ساکو 1403لیست قیمت استابلایزر ساکو 1403

 

استابلایزر برای لوازم صوتی تصویری خانه

 

استابلایزر میتواند مدل های مختلف و کاربرد های مختلفی داشته باشد و ما با بررسی نیاز و لوازم برقی خود، باید به فکر خرید بهترین مدل باشیم.

شرکت ساکو برای لوازم صوتی تصویری خانه استابلایزری طراحی کرده است که مدل آن EVR-2000 CE میباشد که این استابلایزر ساکو دارای گواهینامه CE است که نشان می‌دهد این دستگاه با استانداردهای ایمنی اروپا سازگاری دارد و به عنوان یک دستگاه با کیفیت و ایمنی بالا شناخته می‌شود.

در نتیجه، اگر به دنبال خرید بهترین استابلایزر خانگی هستید، یکی از پیشنهادات ما به شما استابلایزر ساکو مدل EVR-2000 CE است که به عنوان یک راه حل موثر برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ برق، به شدت توصیه می‌شود. این دستگاه با قابلیت‌های امنیتی و عملکردی بسیار مناسب، به طور موثری از دستگاه‌های الکتریکی شما محافظت می‌کند و به آنها عمر طولانی‌تری می‌بخشد. علاوه بر این، داشتن گواهینامه CE به عنوان یک دستگاه با کیفیت و ایمنی بالا، نشانگر این است که این دستگاه با استانداردهای بین‌المللی سازگاری دارد و می‌توانید به آن به عنوان یک راه حل موثر برای محافظت از لوازم صوتی تصویری خود اعتماد کنید و همچنین جهت دریافت قیمت استابلایزر خانگی میتوانید با مراجعه به فروشگاه گردسوز و یا تماس با کارشناسان، از انواع مدل و قیمت اطلاع پیدا کنید.

 

انواع استابلایزر

 

استابلایزرهای ساکو با ظرفیت‌های مختلفی در مدل های مانند EVR-2000 تا SVR-8000 برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ برق طراحی شده‌اند، هر استابلایزر با ظرفیت مشخص، مناسب برای استفاده در محیط‌های مختلف است و به همین دلیل قیمت استابلایزر نیز متغیر میباشد، برای مثال استابلایزر ساکو مدل EVR-2000 با ظرفیت 2000 ولت‌آمپر، برای استفاده در منازل و دفاتر کوچک مناسب است. اما استابلایزر ساکو مدل SVR-8000 با ظرفیت 8000 ولت‌آمپر، برای استفاده در محیط‌ هایی با بار بالا مانند سالن‌های همایش و تجهیزات صنعتی مناسب است.

به طور کلی، استابلایزرهای با ظرفیت بالاتر، قابلیت پشتیبانی از بار بیشتر را دارند و قابلیت ارائه ولتاژ پایدار به دستگاه‌های الکتریکی را در مقابل نوسانات ولتاژ برق بیشتری دارند. در عین حال، استفاده از یک استابلایزر با ظرفیت بیشتر، به همراه هزینه بیشتری نیز همراه است، بنابراین، برای انتخاب استابلایزر مناسب برای نیازهای خود، بهتر است ظرفیت مورد نیاز خود را به دقت تعیین کنید و به انتخاب محصول با کیفیت و امنیت بالا توجه کنید.

 

استابلایزر برای یخچال فریزر

 

یکی از استابلایزر های ایده‌آل برای یخچال و فریز، مدل EVR-2000 میباشد که این دستگاه با ظرفیت 2000 ولت آمپر، به عنوان یک استابلایزر محافظ برای دستگاه‌های الکتریکی به کار می‌رود، این دستگاه با دارا بودن ورودی ولتاژ برق 145 تا 275 ولت AC، ولتاژ برق را به 220 ولت AC تبدیل می‌کند و به دستگاه‌های الکتریکی، ولتاژ پایدار را ارائه می‌دهد.

استابلایزر ساکو مدل EVR-2000 دارای ویژگی‌های متعددی است که آن را بهترین گزینه برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی می‌کند. این دستگاه دارای یک کنترلر دیجیتالی است که به طور خودکار ولتاژ برق را برای دستگاه‌های الکتریکی تنظیم می‌کند و همچنین با دارا بودن ویژگی‌های ایمنی مانند حفاظت در برابر ولتاژ پایین، حفاظت در برابر ولتاژ بالا، حفاظت در برابر شوک الکتریکی و حفاظت در برابر تغییرات دمای محیط، محافظت قابل قبولی را برای دستگاه‌های الکتریکی فراهم می‌کند.

به علاوه، استابلایزر ساکو مدل EVR-2000 دارای یک باتری داخلی است که در صورت قطعی برق، این دستگاه با استفاده از باتری، ولتاژ پایدار را به دستگاه‌های الکتریکی ارائه می‌دهد. همچنین، این دستگاه دارای صفحه نمایش LED است که وضعیت ولتاژ برق و وضعیت عملکرد دستگاه را نشان می‌دهد.

در نتیجه، استفاده از استابلایزر ساکو مدل EVR-2000 برای یخچال و فریزر، به عنوان یک راه حل موثر برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ برق، به شدت توصیه می‌شود. این دستگاه با قابلیت‌های امنیتی و عملکردی بسیار مناسب، به طور موثری از دستگاه‌های الکتریکی شما محافظت می‌کند و به آنها عمر طولانی‌تری می‌بخشد.

 

استابلایزر خانگی

 

استابلایزر صنعتی

 

استابلایزرهای صنعتی شرکت ساکو، برای مصارف صنعتی، تجاری و بزرگسالان طراحی شده‌اند و با توجه به ظرفیت بالایی که دارند، می‌توانند به عنوان یک راه‌حل پایدار و ایمن برای محافظت از دستگاه‌های الکتریکی صنعتی مورد استفاده قرار گیرند و قیمت استابلایزر صنعتی به موارد مختلفی از جمله توان استابلایزر بستگی دارد، در ادامه به برخی از استابلایزرهای صنعتی شرکت ساکو اشاره می‌کنیم:

 

1. استابلایزر ساکو مدل SVR-10000: این استابلایزر با ظرفیت 10000 ولت‌آمپر، برای استفاده در محیط‌های صنعتی با بار بالا مناسب است. این دستگاه با دارا بودن ورودیولتاژ برق 165 تا 275 ولت AC، ولتاژ برق را به 220 ولت AC تبدیل می‌کند و به دستگاه‌های الکتریکی، ولتاژ پایدار را ارائه می‌دهد. این دستگاه دارای ویژگی‌های ایمنی مانند حفاظت در برابر ولتاژ پایین، حفاظت در برابر ولتاژ بالا، حفاظت در برابر شوک الکتریکی و حفاظت در برابر تغییرات دمای محیط است. همچنین این دستگاه دارای ورودی ولتاژ بالاتری نسبت به دو مدل قبلی است که می‌تواند به برخی مصارف صنعتی خاص مناسب باشد.

2. استابلایزر ساکو مدل SVR-15000: این استابلایزر با ظرفیت 15000 ولت‌آمپر، برای استفاده در محیط‌های صنعتی بزرگسالان و با بار بالا مناسب است. این دستگاه با دارا بودن ورودی ولتاژ برق 165 تا 275 ولت AC، ولتاژ برق را به 220 ولت AC تبدیل می‌کند و به دستگاه‌های الکتریکی، ولتاژ پایدار را ارائه می‌دهد. این دستگاه دارای ویژگی‌های ایمنی مانند حفاظت در برابر ولتاژ پایین، حفاظت در برابر ولتاژ بالا، حفاظت در برابر شوک الکتریکی و حفاظت در برابر تغییرات دمای محیط است. همچنین، این دستگاه دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای است که به طور خودکار ولتاژ برق را تنظیم می‌کند و از محافظت بیشتری برای دستگاه‌های الکتریکی اطمینان می‌دهد.

3. استابلایزر ساکو مدل SVR-20000: این استابلایزر با ظرفیت 20000 ولت‌آمپر، برای مصارف صنعتی بسیار بزرگ مناسب است. این دستگاه با دارا بودن ورودی ولتاژ برق 165 تا 275 ولت AC، ولتاژ برق را به 220 ولت AC تبدیل می‌کند و به دستگاه‌های الکتریکی، ولتاژ پایدار را ارائه می‌دهد. این دستگاه دارای ویژگی‌های ایمنی مانند حفاظت در برابر ولتاژ پایین، حفاظت در برابر ولتاژ بالا، حفاظت در برابر شوک الکتریکی و حفاظت در برابر تغییرات دمای محیط است. همچنین، این دستگاه با داشتن تکنولوژی پ

همانطور که اشاره شد مکان های صنعتی نیز به دلیل ارزش قیمتی بسیار بالای دستگاه ها نیازمند استابلایزر هستند که شرکت ساکو از سری SVR-5000 تا 3VR-45000 را مناسب برای مکان های صنعتی قرار داده است زیرا با وجود توان بالا در این دستگاه ها، تمامی دستگاه ها مورد پشتیبانی قرار میگیرند و شاهد هیچ‌‌گونه مشکل نخواهیم بود.

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله تلاش کردیم به اهمیت ثبات برق و استفاده از استابلایزر بپردازیم، با پیشرفت هر چه بیشتر لوازم برقی این اهمیت افزایش میابد و همانطور که پیداست ما نیازمند استابلایزر برای انواع مکان ها هستیم، اگر قصد خرید استابلایزر دارید میتوانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی گردسوز در تماس باشید.