استابلایزر فاراتل

 

شرکت فاراتل که هم اکنون بیش از نیم قرن سابقه دارد، پس از همکاری 4 ساله‌ی شرکت فاراده و تلفان که هر دو سابقه‌ی درخشانی داشتند، سرانجام در تاریخ 27 خرداد ماه 1352 به صورت رسمی تاسیس شد.

 

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 1


استابلایزر فاراتل

 

شرکت فاراتل که هم اکنون بیش از نیم قرن سابقه دارد، پس از همکاری 4 ساله‌ی شرکت فاراده و تلفان که هر دو سابقه‌ی درخشانی داشتند، سرانجام در تاریخ 27 خرداد ماه 1352 به صورت رسمی تاسیس شد.

در آن زمان هیچ نشانی از شرکت های تولید کننده ایرانی در زمینه تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی در کشور وجود نداشت و همچنین بسیاری از برند های معروف جهان نیز شکل نگرفته بودند و همان موقع بود که شرکت فاراتل کار خود را با شعار "پیشرو صنایع الکترونیک در ایران" آغاز کرد و همواره در این نیم قرن تلاش کرده‌اند که با خلاقیت و نوآوری بر شعار خورد پایدار باشند و جایگاه پیشرو بودن خود را در این صنعت حفظ کند.

 

استابلایزر فاراتل

 

لیست قیمت استابلایزر 1403 فاراتل

 

لیست قیمت استابلایزر فاراتل 1403

مدل نام محصول قیمت
STB-2000 استابلایزر فاراتل مدل STB-2000 -
AVR-40 ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR40 4,620,000
DigiPower 40 ترانس اتوماتیک فاراتل مدل DigiPower40 4,620,000
AVR25C ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR25C -
AVR32F ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR32F -
STB-120000 استابیلایزر فاراتل مدل STB-12000 41,800,000
Farapower253 استابیلایزر فاراتل مدل Farapower253 60,500,000
AVR 32 ADVANCED استابیلایزر فاراتل مدل STB-12000 18,700,000

 

معرفی استابلایزر فاراتل

 

به طور کلی، استابلایزر فاراتل یک دستگاه الکترونیکی است که برای حفظ و تنظیم ولتاژ و فرکانس در شبکه‌های برق استفاده می‌شود، هدف اصلی استفاده از استابلایزر، تأمین پایداری ولتاژ و فرکانس برق برای حفظ عملکرد صحیح تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است.

این دستگاه در خانه‌ها، دفاتر، بیمارستان‌ها و صنایع و... مورد استفاده قرار میگیرند، آنها به شناسایی و مقابله با تغییرات ناگهانی ولتاژ و فرکانس در شبکه برق می‌پردازند تا تجهیزات متصل به شبکه را در برابر خطرات احتمالی مانند نوسانات ولتاژ و نوسانات فرکانس محافظت کنند.

 

استابلایزرها معمولاً دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 

 • کنترل ولتاژ ورودی و تنظیم آن: استابلایزرها از طریق کنترل ولتاژ ورودی و تنظیم آن، ولتاژ خروجی ثابتی را تأمین می‌کنند، این امر به تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی که نیاز به ولتاژ پایدار دارند، کمک می‌کند.
   

 • کنترل و تنظیم فرکانس خروجی: استابلایزرها قادر به کنترل و تنظیم فرکانس خروجی نیز هستند، این ویژگی به دستگاه‌های که زمان‌بندی شده کار میکنند و بر اساس فرکانس برق عمل می‌کنند، کمک می‌کند.
   

 • محافظت در برابر نوسانات و نویزها: استابلایزرها به شناسایی و کاهش نوسانات و نویزهای الکترومغناطیسی که ممکن است در شبکه برق وجود داشته باشد، می‌پردازند. این عملکرد به حفظ تجهیزات در برابر خطرات ناشی از نوسانات و نویزهای الکتریکی کمک می‌کند.
   

 • زمان پاسخگویی سریع: استابلایزرها باید بتوانند به سرعت به تغییرات ناگهانی در ولتاژ و فرکانس شبکه برق واکنش نشان دهند و ولتاژ و فرکانس خروجی را به سرعت تنظیم کنند.

 

استابلایزر چیست

 

خرید استابلایزر

 

در زمان خرید استابلایزر، مهمترین پارامتر باید مناسب بودن آن باشد که در ادامه به نکاتی می پردازیم که باعث میشود مناسب ترین ترانس اتوماتیک، یا همان استابلایزر را خریداری کنید.

 

 • نیاز بار: قبل از خرید استابلایزر، نیازهای بار خود را مورد بررسی قرار دهید. بررسی کنید که تجهیزات شما به چه ولتاژ و فرکانسی نیاز دارند و ظرفیت مورد نیاز برقی آنها چقدر است. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا استابلایزر مناسبی را با ظرفیت مناسب برای نیازهای باری خود انتخاب کنید.
   

 • نوع استابلایزر: با توجه به نیازهای خاص خود، نوع استابلایزر را انتخاب کنید. استابلایزر هایی مانند استابلایزرهای سری، استابلایزرهای ترانسفورماتوری و استابلایزرهای الکترونیکی وجود دارند. هر یک از این نوع‌ها ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند، بنابراین باید با توجه به نیازهای خود، نوع مناسب را انتخاب کنید.
   

 • ظرفیت استابلایزر: بر اساس نیازهای بار خود، ظرفیت مناسب استابلایزر را انتخاب کنید. ظرفیت استابلایزر به ظرفیت باری که می‌تواند تحمل کند، اشاره دارد. برای مثال، استابلایزر با ظرفیت 5 کیلو وات قادر است باری با توان حداکثر 5 کیلووات را پشتیبانی کند. در نظر داشته باشید که استابلایزر با ظرفیت بیشتر همیشه بهتر نیست، زیرا ممکن است باعث هدر رفت انرژی شود.
   

 • ویژگی‌های اضافی: برخی از استابلایزرها ویژگی‌های اضافی مانند خاموشی خودکار در صورت قطع برق، حفاظت در برابر نوسانات زیاد و دارایی‌های الکترونیکی اضافی را دارند. این ویژگی‌ها ممکن است بر اساس نیازهای شما مهم باشند، بنابراین در زمان خرید، به ویژگی‌های اضافی استابلایزر توجه کنید.
   

 • کیفیت و قدرت ساخت: از مهمترین نکاتی که در زمان خرید استابلایزر باید به آن توجه کنید، کیفیت و قدرت ساخت آن است. انتخاب استابلایزری با برند معتوق و قدرت ساخت بالا می‌تواند از نظر عملکرد و ایمنی بسیار موثرتر باشد. مطمئن شوید که استابلایزری که قصد خرید آن را دارید، از مواد با کیفیت ساخته شده است و دارای استانداردهای لازم برای عملکرد صحیح و پایدار است.
   

 • قیمت و بودجه: همواره قیمت یکی از عوامل مهم در خرید استابلایزر است. قبل از خرید، بودجه خود را تعیین کنید و با توجه به آن، به دنبال استابلایزری با بهترین رابطه کیفیت و قیمت باشید. مراقب باشید که تنها به قیمت تمرکز نکنید و به جنبه‌های دیگر مانند عملکرد و قدرت ساخت نیز توجه کنید.
   

 • گارانتی و خدمات پس از فروش: در نهایت، مطمئن شوید که استابلایزری که قصد خرید آن را دارید، دارای گارانتی قابل قبول است و شرکت سازنده خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه می‌دهد. این امر به شما اطمینان می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به تعمیر، می‌توانید به شرکت سازنده مراجعه کنید.

 

خرید استابلایزر

 

با توجه به این نکات، می‌توانید مناسب ترین استابلایزر را برای نیازهای خود انتخاب کنید، همچنین، پیش از خرید، می‌توانید با کسب مشاوره از کارشناسان فنی فروشگاه اینترنتی گردسوز، مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.

 

خرید انواع استابلایزر فاراتل

 

شرکت فاراتل برای انواع مصارف، ترانس اتوماتیک یا همان استابلایزر طراحی کرده است که ما در فروشگاه اینترنتی گردسوز تمامی محصولات این شرکت را موجود کرده‌ایم تا خریداران عزیز دسترسی کامل به محصولات این شرکت داشته باشند، در ادامه به انواع استابلایزر فاراتل نگاهی می‌اندازیم.
 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR40: شرکت فاراتل ترانس اتوماتیک مدل AVR40 را مختص یخچال و فریزر های تا 40 فوت طراحی کرده است که به دلیل ابعاد کوچک خود، امکان قرارگیری آن بر روی میز وجود دارد و ظرفیتی معادل 2000 ولت آمپر در کنار توان خروجی 5.5 آمپر دارد.

 

استابلایزر یخجال فریزر

 

استابلایزر فاراتل مدل STB-2000: این مدل از استابلایزر فاراتل، دارای توان خروجی 5.5 آمپر میباشد و ظرفیتی معادل 2000 ولت آمپر دارد که مناسب سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اداری، نظیر کامپیوتر های شخصی و لوازم جانبی آن، سیستم های صوتی و تصویری است، شرکت فاراتل گونه ای این استابلایزر را طراحی کرده است که مناسب استفاده‌ی رومیزی باشد.

 

استابلایزر فاراتل مدل STB-2000

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل DigiPower40: ترانس اتوماتیک فاراتل مدل DigiPower40 همانند مدل AVR40 مختص یخچال و فریز های تا 40 فوت میباشد اما با این تفاوت که هوشمند (میکروپروسسوری) است و دارای توان خروجی 6 آمپر میباشد که ظرفیتی نیز معادل 2000 ولت آمپر دارد.

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل DigiPower40

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR25C:  فاراتل این ترانس اتوماتیک را برای تجهیزات برقی منازل و یا ساختمانهای دارای کنتور تک فاز 25 آمپر طراحی کرده است که برای کولرهای گازی تا 24000 BTU به تنهایی قابل استفاده میباشد، توان خروجی استابلایزر فاراتل مدل AVR25C معادل 6000 ولت آمپر میباشد و توان خروجی آن نیز 25 آمپر میباشد که نصب آن نیز به صورت دیواری و بعد از کنتور است.

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR25C

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR32F: ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR32F ظرفیتی معادل 8000 ولت آمپر و توان خروجی 32 آمپر دارد که نصب آن به صورت دیواری و بعد از کنتور است که این ترانس مناسب برای تجهیزات برقی منازل و یا ساختمان های دارای کنتور تک فاز 32 آمپر است و قابل استفاده برای کولر های گازی تا 24000 BTU به تنهایی میباشد.

 

ترانس اتوماتیک فاراتل مدل AVR32F


 

استابیلایزر فاراتل مدل STB-12000M: این استابلایزر از نوع هوشمند میکروپروسسوری میباشد که نصب آن به صورت دیواری است و ظرفیتی معادل 12000 ولت آمپر دارد که در کنار جریان خروجی 38 آمپر، مناسب برای تجهیزات برقی منازل و یا ساختمان های دارای کنتور تک فاز میباشد.
 

استابیلایزر فاراتل مدل STB-12000M

 

استابیلایزر فاراتل مدل Farapower253: استابلایزر فاراتل مدل Farapower253، سه فاز میباشد که به تنهایی برای تجهیزات و مصرف کننده های 3 فاز مناسب است، توان خروجی این استابلایزر 18000 ولت آمپر میباشد و جریان خروجی نیز معادل 75 آمپر میباشد.

 

استابلایزر صنعتی

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله سعی کردیم به اهمیت استابلایزر بپردازیم و بررسی مختصری بر انواع استابلایزر فاراتل داشته باشیم، همانطور که اشاره شد فاراتل مانند برند های ساکو و نوسان، تمامی مصارف را پوشش داده است و تنها با مقایسه و انتخاب مدل مد نظر، میتوان مناسب ترین استابلایزر را خریداری کرد، جهت دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی گردسوز در ارتباط باشید.