استابلایزر پرنیک

 

شرکت پرنیک در سال 1387 با نام شرکت ریزپردازان مدار سبز جهت طراحی و تولید دستگاه های الکترونیکی تاسیس گردید، از تولیدات این شرکت محصولاتی شامل انواع استابلایزر، ترانس اتوماتیک، منابع تغذیه سوئیچینگ، درایور موتور دی سی، سیستم های تله متری و سایر تجهیزات الکترونیکی میباشد که مهم ترین آن، استابلایزر سوئیچینگ پرنیک میباشد.

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 2


استابلایزر پرنیک

 

شرکت پرنیک در سال 1387 با نام شرکت ریزپردازان مدار سبز جهت طراحی و تولید دستگاه های الکترونیکی تاسیس گردید، از تولیدات این شرکت محصولاتی شامل انواع استابلایزر، ترانس اتوماتیک، منابع تغذیه سوئیچینگ، درایور موتور دی سی، سیستم های تله متری و سایر تجهیزات الکترونیکی میباشد که مهم ترین آن، استابلایزر سوئیچینگ پرنیک میباشد.

 

استابلایزر پرنیک

 

این شرکت با ثبت چندین اختراع داخلی و بین‌المللی در حوزه استابلایزر و جبران کننده های نوسان ولتاژ توانسته است با ساخت استابلایزر هوشمند پرنیک توانسته است گواهی محصول دانش بیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نماید.

استابلایزر پرنیک اولین و تنها استابلایزر جبران نوسان ولتاژ میباشد که کاملا الکترونیکی و هوشمند ساخته شده است که در کشور به لحاظ ساختاری و عملکرد هیچ مشابهی در دنیا ندارد.

 

ترانس اتوماتیک پرنیک

 

انواع استابلایزر پرنیک

 

استابلایزر پرنیک در سبد محصولات خود تلاش کرده است برای انواع لوازم خانگی، لوازم حساس و آزمایشگاهی و کلیه‌ی لوازم منزل محصولات مختلف تولید نماید که این محصولات در سه بخش سری ECO ،XI و 3XP شامل میشود که به صورت تک فاز و سه فاز عرضه و تولید شده است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک

 

ترانس اتوماتیک پرنیک تک فاز جزء سری ECO میباشد که قادر است در محدوده‌ی کارکرد ولتاژ 155 تا 265 ولت را تقویت و تضعیف نماید و تنها یک مدل از این سری وجود دارد که محدوده‌ی کارکرد آن از 85 تا 245 ولت است که در ادامه‌ی مقاله به آن خواهیم پرداخت.

از سری ECO-1000 FULL الی ECO-3000 FULL مناسب برای لوازم صوتی تصویری، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی میباشد که به ترتیب دارای تحمل جریان از 3 آمپر الی 10 آمپر را دارا میباشد.

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک 2000 - 3000

 

همچنین ترانس برق پرنیک در مدل های ECO-6000 FULL تا ECO-16000 FULL نیز مناسب برای کلیه‌ی لوازم منزل و یا ویلا است که به ترتیب دارای تحمل جریان از 25 الی 65 آمپر است.

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک 6000 - 12000

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک سری ECO، در مدل های ECO-2000 و ECO-3000 دارای دو تیپ محصول شامل مدل ساده و FULL است که به عنوان مثال در مدل ECO-2000 FULL، دستگاه دارای سه پله تقویت ولتاژ و یک پله تضعیف ولتاژ دارد ولی در مورد ECO-2000 که مدل ساده است، تنها سه پله تقویت ولتاژ را شامل میشود.

همچنین در مدل 12000 شاهد دو مدل ترانس اتوماتیک با کد ECO-12000 FULL و ECO-12000 WIDE هستیم که تفاوت این دو محصول این است که در مدل ECO-12000 FULL، دستگاه دارای سه پله تقویت ولتاژ و یک پله تضعیف ولتاژ است ولی در سری ECO-12000 WIDE، از 9 پله تقویت ولتاژ بهره می‌برد که ولتاژ کارکرد آن از 85 تا 245 ولت است.

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک

 

استابلایزر تک فاز پرنیک

 

ترانس استابلایزر پرنیک از سری XI استابلایزر پرنیک میباشد که در چهار مدل شامل XI-20 - XI-14 - XI-10 - XI-7 که مناسب برای دستگاه ها و لوازم حساس و آزمایشگاهی و همچنین دستگاه های لیزر، ماینر و مناسب برای یک واحد مسکونی و یا اداری همراه با کولر گازی که بر اساس نوع مدل متغیر میباشد.

 

ترانس اتوماتیک تک فاز پرنیک 12000 WIDE

مدل های سری XI که در بالا به آن ها اشاره شد به ترتیب دارای تحمل جریان 24، 32، 48 و 64 آمپر میباشد که بر حسب نیاز مشتری میتوان هر یک از آن ها را انتخاب کنید همچنین جهت خرید استابلایزر میتوانید با مشاوران فروشگاه گردسوز در تماس باشید.

 

استابلایزر تک فاز پرنیک

 

ترانس اتوماتیک سه فاز پرنیک

 

شرکت پرنیک برای برق های سه فاز در سبد محصولات خود، چهار محصول را در نظر گرفته است که در دسته ی ترانس اتوماتیک سه فاز سری 3XP قرار گرفته است.

ترانس اتوماتیک سه فاز مدل 3XP-10000 با تحمل جریان 39 آمپر که در هر فاز 13 آمپر میباشد در این دسته قرار گرفته است که مناسب برای آسانسور های کوچک و دستگاه های صنعتی کوچک با تحمل جریان کمتر از 15 آمپر مناسب میباشد.

ترانس اتوماتیک سه فاز مدل 3XP-20000 با تحمل جریان 25 آمپر در هر فاز یکی دیگر از محصولات پرنیک میباشد که برای منازل برخوردار از برق سه فاز، آسانسور های کوچک و متوسط، ماشین های سه فاز صنعتی با با جریان کمتر از 25 آمپر مناسب میباشد.

ترانس اتوماتیک سه فاز مدل 3XP-30000 با قابلیت تحمل جریان 40 آمپر در هر فاز میباشد که برای آپارتمان یا ویلا های برخوردار از برق سه فاز و کلیه‌ی ماشین های صنعتی سه فاز با جریان کمتر از 40 آمپر مناسب است.

ترانس اتوماتیک سه فاز مدل 3XP-45000 آخرین محصول از سری 3XP سه فاز میباشد که با تحمل جریان 60 آمپر در هر فاز میتواند مناسب برای دستگاه های سولاریوم، ماشین های چاپ، دستگاه های CNC و منازل و ویلا های برخوردار از برق سه فاز باشد.

همچنین تمامی مدل های سری 3XP دارای 3 پله تقویت ولتاژ و 3 پله تضعیف ولتاژ میباشند و جبران افت ولتاژ و افزایش آن در محدوده‌ی 150 الی 305 ولت را دارا میباشد.

 

ترانس اتوماتیک سه فاز پرنیک

 

قیمت استابلایزر پرنیک

 

قیمت استابلایزر پرنیک و ترانس اتوماتیک پرنیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به تحمل جریانِ دستگاه و همچنین سه فاز یا تک فاز بودن محصول متغیر میباشد.

شرکت پرنیک در سری ECO از ترانس اتوماتیک تک فاز از حداقل قیمت محصول ECO - 1000 FULL با قیمت ۲,۳۲۰,۰۰۰ تومان که برای لوازم صوتی و تصویری و کامپیوتر است تا محصول ECO-16000 FULL با قیمت ۲۳,۹۸۰,۰۰۰ تومان که برای محافظت از کل منزل و یا ویلا مناسب میباشد در سبد محصولات خود قرار داده که مشتریان عزیز میتوانند با توجه به نیاز خود این محصولات را انتخاب کنند.

قیمت استابلایزر پرنیک سری XI به مراتب، قیمت بالاتری به نسبت سری ECO دارد که این قیمت به دلیل حساسیت محصولات سری XI میباشد که از قیمت ۱۸,۲۴۰,۰۰۰ تومان الی ۴۰,۲۱۴,۰۰۰ تومان در لیست قیمت ترانس اتوماتیک پرنیک قرار گرفته است که این دستگاه ها بیشتر مناسب برای لوازم حساس و آزمایشگاهی مناسب میباشند و به صورت تکفاز و دارای تحمل جریان 24 الی 64 آمپر است.

قیمت ترانس اتوماتیک سه فاز سری 3XP که برای دستگاه های سه فاز و منازل و ویلا ها مورد استفاده قرار میگیرد، در لیست قیمت شرکت پرنیک از حداقل قیمت ۲۲,۹۱۳,۰۰۰ تومان که مربوط به مدل 3XP-10000 است تا مدل 3XP-45000 با قیمت ۶۹,۶۵۰,۰۰۰ تومان قرار گرفته است.

شما در فروشگاه گردسوز میتوانید جهت انتخابِ هر یک از محصولات و مشاوره‌ی خریدِ استابلایزر و ترانس اتوماتیک پرنیک با مشاوران فروشگاه در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید، همچنین میتوانید کلیه‌ی محصولات پرنیک را با درصد تخفیف % خریداری نمایید.

 

قیمت استابلایزر پرنیک

 

لیست قیمت استابلایزر و ترانس اتوماتیک پرنیک 1403

 

لیست قیمت استابلایزر و ترانس اتوماتیک پرنیک 1403

 

لیست قیمت استابلایزر و ترانس اتوماتیک پرنیک 1403

نمایندگی استابلایزر پرنیک

 

شرکت پرنیک کلیه‌ی محصولات خود را با گارانتی 2 سال و همچنین خدمات پس از فروش 10 سال، پشتیبانی کرده است و با استقرار دفتر مرکزی در تهران و نمایندگی پرنیک توانسته است خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله به بررسی دلیل استفاده از استابلایزر و اهمیت آن پرداختیم و سپس نگاهی به شرکت پرنیک و محصولات آن داشتیم، امروزه با وجود نوسان در جریان برق استابلایزر به یکی از ابزار های مهم جهت حفاظت از دستگاه های الکترونیکی تبدیل شده است، جهت خرید استابلایزر پرنیک و دریافت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره میتوانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی گردسوز در تماس باشید.