سیم و کابل ابوالفضل کاشان

 

کارخانه سیم و کابل ابوافضل کاشان از سال 1384 در زمینه تولید سیم و کابل ساختمانی مشغول به فعالیت کرده است .از محصولات آن می توان به سیم های ساختمانی تک رشته افشان اشاره کرد که دارای علامت استاندارد و کد 10 رقمی استاندارد می باشد.

شرکت سیم و کابل ابوالفضل کاشان از قدمت کمتری به نسبت  شرکت صنایع کابل کاشان برخوردار است ولی سعی کرده است با بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده بتواند محصولی با کیفیت و با استاندارد های بالا را روانه بازار نماید.

سیم و کابل ابوالفضل کاشان از مس های آنیل شده با خلوص بالا در تولید سیم و کابل استفاده می کند و از مواد PVC با کیفیت بالا جهت عایق سیم و کابل استفاده می نمایند.

انواع سیم و کابل ابوالفضل کاشان

 

سیم و کابل ابوالفضل کاشان تولید کننده انواع سیم های افشان ازسطح مقطع 0.5×1 تا 10×1  می باشد،همچنین می توانید سیم های نایلونی از رنج 0.5×2 تا 2.5×2 را نیزبه آن اضافه کنید که با بهترین کیفیت و با استانداردهای لازم تولید شده است.

کارخانه سیم و کابل ابوافضل کاشان تولیدکننده انواع سیم و کابل های ساختمانی می باشد و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت سیم برق ابوالفضل کاشان توانسته است با استفاده از بروزترین ماشین آلات و اخذ استانداردهای لازم سهم بسزایی از بازار را داشته باشد.در اینجا به انواع تولیدات شرکت سیم و کابل ابوالفضل کاشان اشاره خواهیم کرد.

انواع سیم ابوالفضل کاشان

 

- سیم افشان تک رشته

 

- سیم نایلونی دو رشته

 

سیم افشان تک رشته

 

این نوع از سیم بصورت تک رشته و از مس به هم تابیده شده با خلوص بالا تشکیل شده است  و از بهترین مواد PVC در ساخت عایق آن استفاده شده است و از سطح مقطع 0.5*1 تا 10*1 تولید و به بازار عرضه می گردد سیم برق تک رشته عموما جهت مصارف ساختمانی و بصورت توکار مورد استفاده قرار می گیرد .

اگر بدنبال خرید سیم و کابل ، لیست قیمت سیم افشان و قیمت سیم برق کاشان هستید با مراجعه به سایت گردسوز از قیمت روز کابل و قیمت سیم برق ابوالفضل کاشان میتوانید اطلاع حاصل نمایید.

سیم نایلونی دو رشته 

 

سیم نایلونی متشکل از دو رشته سیم تک رشته بهم چسبیده افشان با عایق PVC است و عموما جهت مصارف خانگی و ساختمانی بصورت روکار مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کابل افشان ابوالفضل کاشان

 

شرکت سیم و کابل ابوالفضل کاشان در زمینه تولید کابل های فشارضعیف ساختمانی،کابل آنتن و کابل RG59 فغالیت دارد که در زیر به انواع آن می پردازیم:

کابل افشان 

 

سیم و کابل ابوالفضل کاشان تولید کابل از دو رشته تا 5 رشته را در سبد تولید خود دارد و از رنج 0.75×2 تا 6×5 تولید و عرضه می نماید.جهت قیمت روز کابل می توانید با مراجعه به سایت گردسوز از قیمت روز کابل اطلاع حاصل نمایید.

کابل آنتن

 

شرکت سیم و کابل ابوالفضل کاشان در زمینه تولید انواع کابل آنتن نیز فعالیت دارد و برای آشنایی هر چه بیشتر در زمینه ساختار آن بر روی کابل آنتن می توانید کلیک کنید .

کابل آنتن تمام مس

 

این نوع از کابل آنتن دارای مغزی مفتول مس 0.9 و شیلد 96 رشته مسی که بالاترین کیفیت را در مجموع کابل های تولیدی کارخانه سیم و کابل ابوالفضل کاشان را دارد. 

 

کابل آنتن T1

 

همانند نوع اول دارای مغزی 0.9 می باشد با این تفاوت که شیلد آن از جنس آلومینیوم با روکش مس یا CCA می باشد.

 

کابل آنتن T2

 

این مدل کابل آنتن با مغزی 0.8 مسی با شیلد 64 رشته از جنس الومینیوم با روکش مس تولید و عرضه می گردد و در این گروه جزو ارزانترین کابل آنتن می باشد.

 

کابل RG59

 

از دیگر محصولات  تولیدی سیم و کابل ابوالفضل کاشان کابل RG59 می باشد که دارای مغزی تمام مس 0.6 با شیلد روکش مسی می باشد.

لیست قیمت سیم افشان 

 

 قیمت سیم  برق ابوافضل کاشان در مقایسه با سیم های دیگر بازار از قیمت به مراتب مناسب تری برخوردار است در عین اینکه کیفیت خود را حفظ کرده و اخذ کد 10 رقمی استاندارد خود دال این موضوع می باشد .

جهت اطلاع از لیست قیمت می توانید به سایت گردسوز مراجعه فرمایید.