کلید و پریز بکر


وجود کلید و پریز در خانه‌ها، ادارات و حتی ساختمان‌های تجاری نقشی مهم و ضروری دارد. کنترل روشنایی، استفاده از وسایل برقی و شارژ تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی از جمله کارهایی هستند که برای انجام آن‌ها در هر شبانه‌روز، با کلیدپریزها سروکار داریم. یک کلید پریز خوب باید باکیفیت و زیبا باشد. ما در بین محصولات ایرانی، کلید و پریز بکر (BEKER) را به شما پیشنهاد می‌دهیم. زیرا:

 • بسیار بادوام است

 • طراحی زیبا و تنوع رنگی دارد

 • در سری‌های توکار و روکار عرضه می‌شود

 • دارای نشان استاندارد است

 • 5 سال گارانتی دارد

 • ارزان و مقرون‌به‌صرفه‌ است

در ادامه به معرفی مدل‌های مختلف کلید و پریز بکر می‌پردازیم.


بررسی مشخصات ظاهری و فنی مدل‌ های کلید و پریز بکر

 


معمولا در یک ساختمان همه کلیدپریزها شامل پریز برق، پریز تلفن، کلیدهای تک‌پل، دوپل و سه‌پل، کلید کولر، شاسی زنگ و... را یکدست و از یک مدل تهیه می‌کنند که زیباتر به نظر برسد. کلید و پریز بکر در مدل‌های متوعی تولید می‌شوند و شما می‌توانید یکی از این مدل‌ها را بر اساس سلیقه و نیازتان انتخاب کنید. این مدل‌ها اغلب کیفیت یکسانی دارند اما از نظر سبک طراحی با هم متفاوت هستند.
سری توکار کلیدپریزهای بکر در 5 مدل مختلف آسان، گلس، BEKER، طاها و پالاس موجود هستند. سری روکار آن نیز تنها شامل محصولات مدل پارس است.
کلید پریز بکر ساخت کجاست؟ ساخت ایران. بکِر یک شرکت ایرانی است که محصولات آن از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

 

کلید و پریز بکر مدل آسان


مدل آسان یکی از اقتصادی‌ترین و ارزان‌ترین مدل‌های کلید پریز با کیفیت مطلوب است. این مدل:

 

 • از جنس پُلی‌کربنات است

 • به صورت توکار نصب می‌شود

 • دو رنگ سفید و بژ دارد

 • قاب، مکانیزم و رویه در این مدل یکپارچه‌ است

 • مدل‌هایی با قاب‌های دوخانه و سه خانه دارد

 • مدل‌های دَردار نیز دارد که برای اتاق کودکان یا برای مکان‌های مرطوب مثل سرویس بهداشتی جهت امنیت بیشتر توصیه می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل آسان


کلید و پریز بکر مدل گلس


مدل گلس با قاب دور شیشه‌ای فوق‌العاده زیبای خود یک طراحی شیک و امروزی دارد که برای دکوراسیون داخلی مدرن مناسب است. در این مدل نیز بدنه از جنس پُلی‌کربنات است، به صورت توکار نصب می‌گردد و در سه رنگ مختلف بژ، سفید و مشکی عرضه می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل گلس

 


کلید و پریز بکر مدل BEKER


مدل BEKER در دو رنگ سفید و مسی تولید می‌شود؛ این مدل طراحی ساده و مینیمالی دارد که آن را برای استفاده در فضاهای خانگی و اداری مناسب کرده‌است. در این مدل نیز:

 • بدنه از جنس پُلی‌کربنات است

 • به صورت توکار نصب می‌شود

 • به شکل یکپارچه ارائه می‌شود

 • مدل‌های دَردار نیز دارد

 

کلید و پریز بکر مدل BEKER

 

کلید و پریز بکر مدل طاها


محصولات مدل طاها در د مدل BEKER و رنگ رویه بژ و مشکی تولید می‌شوند و دارای قاب فلزی مات هستند؛ اما محصول در نهایت به صورت یکپارچه ارائه می‌شود. کلید پریزهای مدل طاها به صورت توکار نصب می‌شوند و کیفیت بسیار خوبی دارند.

 

کلید و پریز بکر مدل طاها


کلید و پریز بکر مدل پالاس


محصولات مدل پالاس نیز در دو رنگ رویه بژ و مشکی تولید می‌شوند و دارای قاب فلزی هستند؛ با این تفاوت که قاب فلزی در مدل پالاس برخلاف مدل طاها، براق است. در این مدل کلید و پریز بکر نیز ارائه محصول به صورت یکپارچه است و نصب به روش توکار انجام می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل پالاس

 


کلید و پریز بکر مدل پارس (کلید پریز روکار)


محصولات مدل پارس تنها مدل روکار کلید پریز بکر هستند. طراحی محصولات این مدل بسیار مینیمال است و به رنگ سفید تولید می‌شوند. محصولات مدل پارس دارای قاب، مکانیزم و رویه یکپارچه هستند و مدل‌های دَردار نیز دارند.

 

کلید و پریز بکر مدل پارس


نمایندگی کلید پریز بکر در تهران کجاست؟


گردسوز نمایندگی رسمی و عامل فروش انواع کلید پریز ایرانی و خارجی، از جمله نمایندگی کلید پریز بکر در تهران است. محصولات این برند باکیفیت ایرانی را می‌توانید به صورت حضوری یا با خرید اینترنتی از طریق سایت و اینستاگرام گردسوز تهیه نمایید.
قیمت کلید و پریز بکر بسیار اقتصادی و مناسب است و تنوع مدل خوبی دارد. آخرین لیست قیمت کلید و پریز بکر را می‌توانید از کارشناسان در مجموعه گردسوز استعلام کنید.


جمع بندی


انتخاب و خرید کلید و پریز ارزان سخت است، زیرا گاهی کم بودن قیمت کلید و پریز می‌تواند نشان‌دهنده کم بودن کیفیت آن نیز باشد. 
این تجهیزات کوچک به دلیل کاربرد زیاد و ارتباط مستقیمی که با سیستم برق ساختمان دارند، باید کیفیت خوبی داشته باشند. از طرفی زیبایی آن‌ها نیز بسیار مهم است. چون در سرتاسر خانه به چشم می‌آیند و بخشی از دکوراسیون هستند. بنابراین پیدا کردن کلیدپریز باکیفیت، زیبا و در عین‌حال ارزان، اصلا کار ساده‌ای نیست. 
چطور می‌شود به قیمت کلید و پریز ارزان اطمینان کرد؟ ما محصولات بکِر را به شما پیشنهاد می‌دهیم. کلیدپریزهای بکر از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. جنس این کلیدپریزها از پُلی‌کربنات است. پُلی‌کربنات نوعی پلاستیک پرکاربرد در صنایع شیمیایی نوین است که مقاومت و تنوع رنگ بالایی دارد.
محصولات این شرکت همچنین دارای نشان استاندارد و 5 سال گارانتی هستند. اگر به دنبال خرید کلید و پریز ارزان با جنس خوب هستید، مدل‌های کلید و پریز بکر را با دقت بیشتر و به قصد خرید بررسی کنید.