کلید و پریز بکر


وجود کلید و پریز در خانه‌ها، ادارات و حتی ساختمان‌های تجاری نقشی مهم و ضروری دارد، کنترل روشنایی، استفاده از وسایل برقی و شارژ تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی از جمله کارهایی هستند که برای انجام آن‌ها در هر شبانه‌روز، با کلید پریزها سروکار داریم، یک کلید پریز خوب باید باکیفیت و زیبا باشد، ما در بین محصولات ایرانی، کلید و پریز بکر (BEKER) را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

توضیحات بیشتر


کلید و پریز بکر


وجود کلید و پریز در خانه‌ها، ادارات و حتی ساختمان‌های تجاری نقشی مهم و ضروری دارد، کنترل روشنایی، استفاده از وسایل برقی و شارژ تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی از جمله کارهایی هستند که برای انجام آن‌ها در هر شبانه‌روز، با کلید پریزها سروکار داریم، یک کلید پریز خوب باید باکیفیت و زیبا باشد، ما در بین محصولات ایرانی، کلید و پریز بکر (BEKER) را به شما پیشنهاد می‌دهیم، زیرا:

 • بسیار بادوام است

 • طراحی زیبا و تنوع رنگی دارد

 • در سری‌های توکار و روکار عرضه می‌شود

 • دارای نشان استاندارد است

 • ارزان و مقرون‌به‌صرفه‌ است

در ادامه به معرفی مدل‌های مختلف کلید و پریز بکر می‌پردازیم.

 

انواع کلید پریز بکر


معمولا در یک ساختمان همه کلید پریز ها شامل پریز برق، پریز تلفن، کلید های تک‌پل، دوپل و سه‌پل، کلید کولر، شاسی زنگ و... را یکدست و از یک مدل تهیه می‌کنند که زیباتر به نظر برسد، کلید و پریز بکر در مدل‌های متوعی تولید می‌شوند و شما می‌توانید یکی از این مدل‌ها را بر اساس سلیقه و نیازتان انتخاب کنید، این مدل‌ها اغلب کیفیت یکسانی دارند اما از نظر سبک طراحی با هم متفاوت هستند.

 

کلید پریز بکر


سری توکار کلید پریز های بکر در 5 مدل مختلف آسان، گلس، BEKER، طاها و پالاس موجود هستند، سری روکار آن نیز تنها شامل محصولات مدل پارس است، شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کلید پریز بکر ساخت کجاست؟ کلید پریز بکر ساخت ایران میباشد و شرکت بکِر یک شرکت ایرانی است که محصولات آن از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و دارای 5 سال گارانتی تعویض میباشد.

 

کلید و پریز بکر مدل آسان


کلید پریز بکر مدل آسان یکی از اقتصادی‌ترین و ارزان‌ترین مدل‌های کلید پریز با کیفیت مطلوب است، این مدل:

 

 • از جنس پُلی‌کربنات است

 • به صورت توکار نصب می‌شود

 • دو رنگ سفید و بژ دارد

 • قاب، مکانیزم و رویه در این مدل یکپارچه‌ است

 • مدل‌هایی با قاب‌های دوخانه و سه خانه دارد

 • مدل‌های دَرب‌دار نیز دارد که برای مکان‌های مرطوب مثل سرویس بهداشتی و محیط های باز جهت امنیت بیشتر توصیه می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل آسان


کلید و پریز بکر مدل گلس


مدل گلس با قاب دور شیشه‌ای یکی از مدل های زیبای این شرکت میباشد که طراحی شیک و امروزی دارد که برای دکوراسیون داخلی مدرن مناسب است، در این مدل نیز بدنه از جنس پُلی‌کربنات است، به صورت توکار نصب می‌گردد و در سه رنگ مختلف بژ، سفید و مشکی عرضه می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل گلس

 


کلید و پریز بکر مدل BEKER


مدل BEKER در رنگ سفید تولید می‌شود، این مدل طراحی ساده و مینیمالی دارد که آن را برای استفاده در فضاهای خانگی و اداری مناسب کرده‌است. در این مدل نیز:

 • بدنه از جنس پُلی‌کربنات است

 • به صورت توکار نصب می‌شود

 • به شکل یکپارچه ارائه می‌شود

 • مدل‌های دَرب‌دار نیز دارد

 

کلید و پریز بکر مدل BEKER

 

کلید و پریز بکر مدل طاها


کلید پریز بکر مدل طاها در دو رنگ قاب فلزی و بژ با رویه‌ی رنگی به رنگ بژ و مشکی تولید میشود و دارای قاب فلزی مات میباشد؛ اما محصول در نهایت به صورت یکپارچه ارائه می‌شود، کلید پریز های مدل طاها به صورت توکار نصب می‌شوند و کیفیت بسیار خوبی دارند.

 

کلید و پریز بکر مدل طاها


کلید و پریز بکر مدل پالاس

 

مدل پالاس نیز در دو رنگ رویه بژ و مشکی تولید می‌شوند و دارای قاب فلزی هستند؛ با این تفاوت که قاب فلزی در مدل پالاس برخلاف مدل طاها، براق است، در این مدل کلید و پریز بکر نیز ارائه محصول به صورت یکپارچه است و نصب به روش توکار انجام می‌شود.

 

کلید و پریز بکر مدل پالاس

 


کلید و پریز بکر مدل پارس (کلید پریز روکار)


کلید پریز بکر مدل پارس تنها مدل روکار کلید پریز بکر میباشد، طراحی محصولات این مدل بسیار مینیمال است و به رنگ سفید تولید می‌شوند، محصولات مدل پارس دارای قاب، مکانیزم و رویه یکپارچه میباشند و به صورت روکار نصب میگردند.

 

کلید و پریز بکر مدل پارس


نمایندگی کلید پریز بکر در تهران کجاست؟


گردسوز نمایندگی رسمی و عامل فروش انواع کلید پریز ایرانی و خارجی، از جمله نمایندگی های کلید پریز بکر در تهران است، محصولات این برند با کیفیت ایرانی را می‌توانید به صورت حضوری یا با خرید اینترنتی از طریق سایت و اینستاگرام گردسوز تهیه نمایید.
قیمت کلید و پریز بکر بسیار اقتصادی و مناسب است و مدل آسان این شرکت یکی از ارزان ترین کلید پریز های موجود در بازار است که با گارانتی 5 سال، انتخاب خوبی برای مصرف کنندگان میباشد، همچنین میتوانید آخرین لیست قیمت کلید و پریز بکر را می‌توانید از کارشناسان در مجموعه گردسوز استعلام کنید.

 

لیست قیمت کلید و پریز بکر 1403

 

 

لیست قیمت کلید پریز بکر مدل آسان 1403

 


جمع بندی


انتخاب و خرید کلید و پریز ارزان سخت است، زیرا گاهی کم بودن قیمت کلید و پریز می‌تواند نشان‌دهنده بی کیفیت بودن آن نیز باشد.
این تجهیزات کوچک به دلیل کاربرد زیاد و ارتباط مستقیمی که با سیستم برق ساختمان دارند، باید کیفیت خوبی داشته باشند، از طرفی زیبایی آن‌ها نیز بسیار مهم است چون در سرتاسر خانه به چشم می‌آیند و بخشی از دکوراسیون هستند، بنابراین پیدا کردن کلید پریز باکیفیت، زیبا و در عین‌حال ارزان، اصلا کار ساده‌ای نیست. 
چطور می‌شود به قیمت کلید و پریز ارزان اطمینان کرد؟ ما محصولات بکِر را به شما پیشنهاد می‌دهیم، کلید و پریز بکر از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند، جنس این کلید پریزها از پُلی‌کربنات است، پُلی‌کربنات نوعی پلاستیک پرکاربرد در صنایع شیمیایی نوین است که مقاومت بالایی دارد.
محصولات این شرکت همچنین دارای نشان استاندارد و 5 سال گارانتی هستند، اگر به دنبال خرید کلید و پریز ارزان با جنس خوب هستید، مدل‌های کلید و پریز بکر را با دقت بیشتر و به قصد خرید بررسی کنید.