صفحه 1 از 2


هواکش خانگی

 

هوای محیط کار و محیط سکونت نقش بسیار مهمی در سلامت افراد دارد.هواکش و تهویه  میتوانند با جابجایی هوا و خارج کردن هوای آلوده کمک بسیار زیادی در این زمینه داشته باشند.هواکش هاعموما در دو گروه هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم بندی می شوند.

امروزه سیستمهای تهویه در اماکن خانگی و صنعتی نقش بسیار مهمی دارند و در ساختمانهای مسکونی،اداری،تجاری،فروشگاه ها و محیط های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.

عموما برای محیط های مسکونی، اداری و غیره از هواکش هایی که دارای حجم کم و کم صدا باشند استفاده می شود و این نوع هواکش در گروه هواکش خانگی قرار داده می شوند.

  هواکش های خانگی عموما از بدنه پلاستیک و در ابعاد مختلف تولید می شوند که کار تخلیه و یا جابجایی هوا و همچنین خروج هوای آلوده نظیر غبار آلوده،دود و بخار که اندازه ذرات موجود در هوا کوچک باشدرا انجام می دهد.انواع هواکش لوله ای،هواکش دمپردار،هواکش ضدآب،هواکش سقفی را می توان در این گروه نام برد.

شرکت دمنده یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع هواکش در ایران شناخته شده است و فعالیت خود را در سال 1346 در محله پامنار اغاز کرده است  و در حال حاضر با تولید بیش از 200 مدل فن از پیشتازان این صنعت در زمینه تولید انواع هواکش می باشد .

هواکش خانگی یکی ازانواع تولیدات هواکش دمنده می باشد که هواکش خانگی لوله ای توربو ، هواکش خانگی هایلوکس ، هواکش خانگی لوکس ، هواکش خانگی فلزی را در خود جای داده است .

هواکش لوله ای مدل توربو یکی از محصولات هواکش دمنده می باشد که قطر لوله پشت آن از سایز 80 تا 200 میلیمتر می باشد و اتصال موتور این هواکش خانگی به بدنه پلاستیکی آن باعث شده است تا حداقل صدا را در هنگام کار کردن داشته باشد و بنا بر نیاز خود می توانید سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید . 

این محصول به اتصال سیم ارت مجهز بوده و ولتاژ کاری آن 230 ولت می باشد و در محیط هایی با درجه حرارت  تا 40 درجه سانتیگراد مناسب می باشد . 

هواکش دمنده این مدل از هواکش خانگی را با کد VPH  کد گذاری کرده است و برای تهویه سرویس های بهداشتی و فضاهای کوچک مناسب می باشد .

هواکش خانگی هایلوکس یکی در از محصولات هواکش دمنده می باشد . این هواکش با دمپر برقی اتوماتیک طراحی شده است و دارای سایز 100 و 150 میلیمتر می باشد . 

نصب موتور در هواکش هایلوکس به بدنه پلاستیک صورت گرفته است و همین امر باعث کم صدایی این محصول شده است .

هواکش دمنده این مدل از هواکش را با کد VSL کد کذاری کرده است و برای تهویه اتاق ها و آشپزخانه ها ی متوسط و بزرگ طراحی شده است .

این هواکش مجهز به دمپر اتوماتیک برقی می باشد و پس از روشن شدن فن به آرامی باز می شود .این محصول به سیستم ارت مجهز بوده و با ولتاژ 230 ولت کار می کند .

 هواکش خانگی مدل لوکس یکی انواع هواکش می باشد که دارای دمپر دستی است و از محصولات هواکش دمنده می باشد دارای ابعاد مربعی شکل از ابعاد 150 تا 300 میلیمتر می باشد و برای نصب بر روی پنجره مورد استفاده قرار می گیرد .

نصب موتور بر روی بدنه پلاستیکی باعث شده تا صدای آن در هنگام کار کاهش یابد همچنین دمپر این هواکش بصورت دستی می باشد و با باز کردن آن شروع به حرکت می کند.

این هواکش به سیم ارت مجهز بوده و ولتاژ کاری آن 230 ولت می باشد .

هواکش خانگی فلزی تنها مدل فلزی از هواکش دمنده می باشد که در گروه هواکش خانگی قرار دارد و دارای ناحیه دایره ای شکل از قطر 100 تا 300 میلیمتر می باشد .

این مدل از هواکش برای نصب بر روی پنجره و تخلیه آزاد مورد استفاده قرار می گیرد . بدنه و پروانه این هواکس از جنس فلز می باشد و به اتصال ارت مجهز بوده و با ولتاژ کاری 230 ولت کار می کند . 

هواکش خانگی فلزی برای کار در محیط های با درجه حرارت تا 40 درجه سانتیگراد مناسب می باشد با کد VMA کد گذاری شده است .

نکاتی که باید در زمان نصب در همه گروه از هواکش ها باید به آن توجه کرد این است که در صورت نصب هواکش در داخل کانال و یا لوله از پس نزدن هوا به داخل اطمینان داشته باشید و حداقل ارتفاع برای محل نصب تا زیر 2.3 متر باشد .

همچنین در صورت امکان در محل هایی که دارای سیستم ارت می باشد استفاده گردد . 

در فروشگاه گرد سوز شما می توانید با مراجعه با سایت gerdsooze.com از اخرین قیمتها و اطلاعات در مورد انواع هواکش اطلاع حاصل نمایید .