هواکش خانگی

 

هوای محیط کار و محیط سکونت نقش بسیار مهمی در سلامت افراد دارد.هواکش و تهویه میتوانند با جابجایی هوا و خارج کردن هوای آلوده کمک بسیار زیادی در این زمینه داشته باشند.هواکش ها عموما در دو گروه هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم بندی می شوند.

توضیحات بیشتر

صفحه 1 از 3


هواکش خانگی

 

هوای محیط کار و محیط سکونت نقش بسیار مهمی در سلامت افراد دارد.هواکش و تهویه میتوانند با جابجایی هوا و خارج کردن هوای آلوده کمک بسیار زیادی در این زمینه داشته باشند.هواکش ها عموما در دو گروه هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم بندی می شوند.

امروزه سیستمهای تهویه در اماکن خانگی و صنعتی نقش بسیار مهمی دارند و در ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاه ها و محیط های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.

عموما برای محیط های مسکونی، اداری و غیره از هواکش هایی که دارای حجم کم و کم صدا باشند استفاده می شود و این نوع هواکش در گروه هواکش خانگی قرار داده می شوند.

هواکش های خانگی عموما از بدنه پلاستیک و در ابعاد مختلف تولید می شوند که کار تخلیه و یا جابجایی هوا و همچنین خروج هوای آلوده نظیر غبار آلوده، دود و بخار که اندازه ذرات موجود در هوا کوچک باشدرا انجام می دهد. انواع هواکش لوله ای، هواکش دمپردار، هواکش ضدآب، هواکش سقفی را می توان در این گروه نام برد.

شرکت دمنده یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع هواکش در ایران شناخته شده است و فعالیت خود را در سال 1346 در محله پامنار اغاز کرده است  و در حال حاضر با تولید بیش از 200 مدل فن از پیشتازان این صنعت در زمینه تولید انواع هواکش می باشد.

هواکش خانگی یکی ازانواع تولیدات هواکش دمنده می باشد که هواکش خانگی لوله ای توربو، هواکش خانگی هایلوکس، هواکش خانگی لوکس، هواکش خانگی فلزی  و هواکش آکسی لاین را در خود جای داده است.

 

لیست قیمت هواکش خانگی دمنده 1403

 

لیست قیمت هواکش خانگی دمنده 1403لیست قیمت هواکش خانگی دمنده 1403

 

انواع هواکش خانگی دمنده 

 

هواکش لوله ای مدل توربو

هواکش خانگی توربو

یکی از محصولات هواکش دمنده می باشد که قطر لوله پشت آن از سایز 80 تا 200 میلیمتر می باشد واتصال موتور این هواکش خانگی به بدنه پلاستیکی آن باعث شده است تا حداقل صدا را در هنگام کار کردن داشته باشد و بنا بر نیاز خود می توانید سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این محصول به اتصال سیم ارت مجهز بوده و ولتاژ کاری آن 230 ولت می باشد و در محیط هایی با درجه حرارت  تا 40 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.

هواکش دمنده این مدل از هواکش خانگی را با کد VPH  کد گذاری کرده است و برای تهویه سرویس های بهداشتی و فضاهای کوچک مناسب می باشد.

 

هواکش آکسی لاین 

هواکش خانگی هایلوکس

این مدل از هواکش از طراحی بدنه بسیار زیبایی برخوردار است و با کد VBX کد گذاری شده است؛ این محصول با با دبی (65-240) متر مربع برای اتصال به قطر لوله 100 تا 200 میلیمتر طراحی شده است.

نصب موتور به بدنه پلاستیکی باعث شده است که کمترین صدا را تولید نماید، این محصول برای سرویس های بهداشتی و محیط های کوچک مناسب می باشد.

 

هواکش خانگی هایلوکس

هواکش خانگی هایلوکس

مدل هایلوکس یکی دیگر از محصولات دمنده می باشد، این هواکش با دمپر برقی اتوماتیک طراحی شده است و دارای سایز 100 و 150 میلیمتر می باشد، نصب موتور در هواکش هایلوکس به بدنه پلاستیک صورت گرفته است و همین امر باعث کم صدایی این محصول شده است.

هواکش دمنده این مدل از هواکش را با کد VDI کد کذاری کرده است و برای تهویه اتاق ها و آشپزخانه های متوسط و بزرگ طراحی شده است .

این هواکش مجهز به دمپر اتوماتیک برقی می باشد و پس از روشن شدن فن به آرامی باز می شود. این محصول به سیستم ارت مجهز بوده و با ولتاژ 230 ولت کار می کند.

 

 هواکش خانگی مدل لوکس

هواکش خانگی لوکس

یکی انواع هواکش می باشد که دارای دمپر دستی است و از محصولات هواکش دمنده می باشد دارای ابعاد مربعی شکل از ابعاد 150 تا 300 میلیمتر می باشد و برای نصب بر روی پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب موتور بر روی بدنه پلاستیکی باعث شده تا صدای آن در هنگام کار کاهش یابد همچنین دمپر این هواکش بصورت دستی می باشد و با باز کردن آن شروع به حرکت می کند.

این هواکش به سیم ارت مجهز بوده و ولتاژ کاری آن 230 ولت می باشد و با کد VSL قابل شناسایی است.

 

هواکش خانگی اتولوکس

هواکش خانگی اتولوکس

این مدل از محصولات دمنده دارای دمپر اتوماتیک می باشد. ناحیه تخلیه هوای محصول از قطر 150 تا 300 میلیمتر می باشد و در مدل های 150 و 200 میلیمتر مدل پردور نیز قابل سفارش گذاری است.

 کد در نظر گرفته شده برای این محصول VAL می باشد و برای نصب بر روی شیشه و تهویه اتاق ها و اشپزخانه های متوسط و بزرگ مناسب می باشد.  

 

هواکش خانگی فلزی

هواکش خانگی فلزی

این مدل از هواکش برای نصب بر روی پنجره و تخلیه آزاد مورد استفاده قرار می گیرد، بدنه و پروانه این هواکش از جنس فلز می باشد و به اتصال ارت مجهز بوده و با ولتاژ کاری 230 ولت کار می کند.

تنها مدل فلزی از هواکش دمنده می باشد که در گروه هواکش خانگی قرار دارد و دارای ناحیه دایره ای شکل از قطر 100 تا 300 میلیمتر می باشد.

هواکش خانگی فلزی برای کار در محیط های با درجه حرارت تا 40 درجه سانتیگراد مناسب می باشد با کد VMA کد گذاری شده است.

نکاتی که باید در زمان نصب در همه گروه از هواکش ها باید به آن توجه کرد این است که در صورت نصب هواکش در داخل کانال و یا لوله از پس نزدن هوا به داخل اطمینان داشته باشید و حداقل ارتفاع برای محل نصب تا زیر 2.3 متر باشد. همچنین در صورت امکان در محل هایی که دارای سیستم ارت می باشد استفاده گردد.

در فروشگاه گردسوز شما می توانید با مراجعه با سایت gerdsooze.com از آخرین قیمتها و اطلاعات در مورد انواع هواکش اطلاع حاصل نمایید.

راهنمای خرید هواکش خانگی