یو پی اس فاراتل سری DSS مدل DSS2000X-RT با توان نامی 2000VA / 2000Watt و جریان 9.09A و ولتاژ باتری 48VDC، از تکنولوژی Digital line-Interactive بهره می‌برد و با قابلیت نصب به صورت ایستاده، خوابیده و رک مونت، گزینه‌ای ایده‌آل برای شبکه‌های کامپیوتری کوچک و متوسط و تجهیزات جانبی آن‌ها، همچنین سیستم‌های مخابراتی، آزمایشگاهی، اندازه‌گیری، سیستم‌های بانکی و... به شمار می‌رود؛ این یو پی اس با راندمان بالا، قابلیت استفاده از سیستم‌های مدیریت یو پی اس و کارکردن با ژنراتور، مجهز به سیستم دیده‌بان هوشمند و قابلیت تنظیم بازه فرکانس ورودی است و با تکنولوژی IGBT یا طراحی بدون ترانس عرضه می‌شود و در نهایت از یکسال گارانتی و 5 سال تامین قطعات برخوردار است.
نحوه خرید
برای خرید این محصول میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با ما تماس بگیرید
یو پی اس فاراتل سری DSS مدل DSS2000X-RT باتری خارجی
کد کالا 36157
  • گروه کالا یو پی اس-انواع یو پی اس
  • رنگ مشکی
  • مارک فاراتل
  • واحد عدد
  • وضعیت موجود
جهت اطلاع از تخفیف این محصول با ما تماس بگیرید
قیمت تماس بگیرید
رنگ
تعداد
  • پشتیبانی گردسوز
  • گارانتی
  • تحویل به موقع
  • پرداخت تهران در محل
  • مشاوره هنگام خرید
  • نوع محصول یو پی اس
  • برند فاراتل
  • مدل سری DSS مدل DSS2000X-RT
  • ظرفیت 2000 ولت آمپر
  • توان 2000W
  • ولتاژ ورودی در بار 0% تا 70% نامی 148~270VAC
  • ولتاژ ورودی در بار 70% تا 100% نامی 170~270VAC
  • ولتاژ خروجی در حالت برق (VAC) 220VAC±10%
  • ولتاژ خروجی در حالت باتری (VAC) 220VAC±1%
  • ظرفیت باتری 4 عدد 12 ولت DC
  • نوع باتری 48VDC - سیلد اسید
  • ابعاد 88*512*440 (MM)
  • وزن (KG) 14.1
  • گارانتی یک سال
  • کشور سازنده ایران