یو پی اس فاراتل سری DSS مدل DSS1500P-PW همراه با 4 عدد پک باتری داخلی با توان نامی 1500VA/1500Watt و جریان خروجی 6.8A، از تکنولوژی Digital Line-Interactive بهره برده و با قابلیت نصب دیواری و 4 عدد باتری 12 ولت 9 آمپر، برای شبکه‌های کامپیوتری کوچک و متوسط، تجهیزات جانبی، سیستم‌های مخابراتی، آزمایشگاهی، اندازه‌گیری و بانکی طراحی شده است. این دستگاه با راندمان بالا، قابلیت مدیریت یو پی اس، کارکرد با ژنراتور، سیستم دیده‌بان هوشمند، تنظیم بازه فرکانس ورودی و طراحی بدون ترانس با تکنولوژی IGBT، همراه با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می‌شود.
نحوه خرید
برای خرید این محصول میتوانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با ما تماس بگیرید
یو پی اس فاراتل سری DSS مدل DSS1500P-PW همراه با 4 عدد پک باتری داخلی
کد کالا 36163
  • گروه کالا یو پی اس-انواع یو پی اس
  • رنگ مشکی
  • مارک فاراتل
  • واحد عدد
  • وضعیت موجود
جهت اطلاع از تخفیف این محصول با ما تماس بگیرید
قیمت تماس بگیرید
رنگ
تعداد
  • پشتیبانی گردسوز
  • گارانتی
  • تحویل به موقع
  • پرداخت تهران در محل
  • مشاوره هنگام خرید
  • نوع محصول یو پی اس
  • برند فاراتل
  • مدل DSS 1500PW
  • ظرفیت 1500 ولت آمپر
  • توان 1500W
  • ولتاژ ورودی در بار 0% تا 70% 148~270VAC
  • ولتاژ ورودی در بار 70% تا 100% 170~270VAC
  • ولتاژ خروجی در حالت باتری (VAC) 220VAC±1%
  • ظرفیت باتری 4 عدد باتری 12V
  • نوع باتری 48VDC - سیلد اسید
  • وزن 25.8
  • گارانتی یک سال
  • کشور سازنده ایران